NewsyLara Gessler urodziła! Znamy płeć dziecka

Lara Gessler urodziła! Znamy płeć dziecka

Lara Gessler
Lara Gessler
Zuza Maciejewska

20.10.2020 16:29, aktual.: 20.10.2020 22:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lara Gessler początkowo ukrywała ciążę. Gdy dodawała zdjęcia na Instagramie robiła je z daleka lub pozowała tak, by nie było widać brzuszka. O tym, że spodziewa się dziecka z Piotrem Szelągiem poinformowała pod koniec kwietnia. Opublikowała fotografię, na której eksponowała krągłości. W opisie rozwiała wszelkie wątpliwości odnośnie swojego stanu:

Wiosna #wiosna #breatheinbreatheout #love #wieś #blue #spring. Foto @piotr.szelag

Płeć dziecka Lary Gessler

Od tego momentu Gessler chętnie pokazywała brzuszek, internauci byli świadkami jak się zmienia. Restauratorka podczas ciąży co jakiś czas udzielała wywiadów. W rozmowie z Jastrząb Post powiedziała, że wraz z Piotrem wybrali tradycyjne imię dla dziecka:

Czuję się faktycznie świetnie. Nie mam na co narzekać. Jak czasami słyszę, co się kobietom przydarza w tym czasie, to mogłabym każdemu życzyć takiej ciąży. Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie.

W krótkim czasie Lara wygadała się na temat płci dziecka. Ujawniła, że będzie to dziewczynka.

Lara Gessler urodziła

Lara Gessler urodziła, o czym we wtorkowe popołudnie poinformował Pudelek. Portal dotarł do osoby z otoczenia małżonków, która zdradziła, że wszystko poszło dobrze, a dziewczynka jest zdrowa:

Dziewczynka jest zdrowa, wszystko poszło dobrze — zdradza znajoma Lary.

Z narodzin wnuczki cieszy się też Magda Gessler:

Magda jest zachwycona i przeszczęśliwa.

Na ten moment rodzice nie odnieśli się do tych doniesień. Serdecznie gratulujemy!

Lara Gessler o macierzyństwie

Gessler ma już plan na to, jaką mamą chce być. Jak powiedziała w jednym z wywiadów, chociaż nie wie, jak będzie wyglądać jej życie po narodzinach dziecka, nie chce robić z macierzyństwa zawodu:

Nie udaję, że nie jestem w ciąży, ale nie będę robić z macierzyństwa zawodu. Są kobiety, których świat kręci się wokół ciąży i chętnie się tym dzielą. Nie krytykuje ich, ale ja tak nie robię. Nie mam pojęcia, jak będzie wyglądało moje życie po urodzeniu dziecka. Mam to szczęście, że nie pracuję od 8 do 16, więc mogę iść przez życie z dzieckiem pod pachą. Chciałabym, by moje macierzyństwo było świadome i przede wszystkim intuicyjne. Staram się nie planować, nie projektuję rzeczywistości i nie zastanawiam się, co będzie.

Jaką babcią będzie Magda Gessler?

Gdy Lara zyskała upragnione maleństwo, Magda Gessler została babcią. Gwiazda Kuchennych rewolucji już dawno zapowiadała, że nie zamierza się wtrącać w wychowywanie wnuka, ale pozostaje w gotowości w razie potrzeby.

Absolutnie nie zamierzam wtargnąć w ich życie. Najpierw to rodzice muszą się nacieszyć dzieckiem, babcia grzecznie zaczeka na wyraźny sygnał — komentowała w rozmowie Fleszem.

Lara Gessler i Piotr Szeląg są już po ślubie

Ojcem dziecka Lary jest warszawski prawnik, Piotr Szeląg. Para spotyka się od 2019 roku, gdy restauratorka rozwiodła się z pierwszym mężem. Chociaż w mediach pojawiały się informacje, że mężczyzna jest zwolennikiem rzymskich małżeństw, para zaskoczyła wszystkich. Na końcówce ciąży zalegalizowali związek, o czym poinformowali w social mediach. Panna młoda miała na sobie przepiękną suknię ślubną, która podkreślała jej brzuszek. Zdjęcia można zobaczyć tutaj.

Lara Gessler z rodziną na końcówce ciąży
Lara Gessler z rodziną na końcówce ciąży
Lara Gessler
Lara Gessler
Lara Gessler na końcówce ciąży
Lara Gessler na końcówce ciąży
Lara Gessler - gwiazdy głosują w II turze wyborów prezydenckich 2020
Lara Gessler - gwiazdy głosują w II turze wyborów prezydenckich 2020
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także