Szukaj

Lara Gessler zdradziła nam ciążowe sekrety. Wybrała dla dziecka tradycyjne imię [WIDEO]

Lara Gessler o ciąży

Lara Gessler o ciąży

Lara Gessler zdradziła reporterce Jastrząb Post kilka szczegółów swojej ciąży. Kiedy termin porodu? Czy zna już płeć dziecka i wybrała dla niego imię? Jaką babcią będzie Magda Gessler?

Lara Gessler o tym, że jest w ciąży, poinformowała dopiero pod koniec kwietnia, publikując zdjęcie z dużym, ciążowym brzuszkiem. Nie zdecydowała się zdradzić wcześniej, że spodziewa się dziecka, żeby uniknąć przykrych niespodzianek.

Restauratorka jednak nie zwalnia tempa. Pracuje, rozwija swoje biznesy. Niedawno zaprezentowała nowy projekt – własną Pracownię kulinarną, która jest miejscem spotkań pasjonatów gotowania i jedzenia. Naszej reporterce zdradziła, jak się czuje w ciąży oraz jaką babcią według niej, będzie Magda Gessler.

Jak Lara Gessler czuje się w ciąży?

Lara Gessler opowiedziała o swojej ciąży. Bardzo dobrze znosi stan odmienny. Zdradziła także, na kiedy jest planowany termin porodu. Zna także już płeć dziecka. Ma też już imię dla maluszka.

Czuję się faktycznie świetnie. Nie mam na co narzekać. Jak czasami słyszę, co się kobietom przydarza w tym czasie, to mogłabym każdemu życzyć takiej ciąży. Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie.

Jak widać, Lara już jest prawie gotowa na powitanie maleństwa. Wiadomo także, że z radości, że zostanie babcią, nie posiadała się też Magda Gessler, Jaką babcią zdaniem Lary będzie?

Ona się bardzo, bardzo ucieszyła. Sama mówi, że będzie lepszą babcią niż mamą. Ja uważam, że w sumie wyszło nie najgorzej, więc nie ma co narzekać. Na pewno będzie babcią z typu babć rozpieszczających, eksternistycznych. Nie takich, której podrzucasz dziecko jak musisz wyjść wieczorem na kolację, bo pewnie ona będzie już wtedy na drugiej kolacji. Więc absolutnie nie, ale na pewno będzie tą babcią od rozpieszczania.

Wyobrażacie sobie Magdę w roli babci? Cała rozmowa poniżej.


Lara Gessler w ciąży na otwarciu Pracowni Kulinarnej

Lara Gessler w ciąży na otwarciu Pracowni Kulinarnej

Lara Gessler i Piotr Szeląg na otwarciu Pracowni Kulinarnej

Lara Gessler i Piotr Szeląg na otwarciu Pracowni Kulinarnej

Lara Gessler w ciąży na otwarciu Pracowni Kulinarnej

Lara Gessler w ciąży na otwarciu Pracowni Kulinarnej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×