Kuba Wojewódzki potraktował dziennikarzy gazem pieprzowym
Kuba Wojewódzki prowadzi audycję w Newonce.radio. Regularnie pojawia się w studiu, przed którym na prowadzących i zaproszone gwiazdy czekają fotoreporterzy. Tak było też w poniedziałek, gdy doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Król TVN-u, gdy wyszedł z budynku, podszedł do paparazzich. Niespodziewanie wyciągnął gaz pieprzowy i skierował go w ich kierunku.
Wojewódzki nie komentuje całej sytuacji. Bardziej rozmowni są dziennikarze, którzy ucierpieli podczas tego zdarzenia. Jeden z nich wyżalił się w rozmowie z Faktem. Powiedział, że był bardzo zdziwiony zachowaniem Wojewódzkiego. Szczególnie że nie po raz pierwszy robił zdjęcia w tym miejscu:
Na tym sytuacja się nie zakończyła. Poszkodowany zrobił zdjęcia królowi TVN-u i tym razem ostro oberwał:
Mężczyzna wezwał na miejsce policję, która sporządziła notatkę. Doradzono mu, by skierował sprawę na drogę cywilną.