Kuba Wojewódzki nie odpuszcza Dodzie. Obśmiał jej niechlubną nominację
Doda ostatnio została nominowana w plebiscycie "Biologiczna Bzdura Roku", co nie uszło uwadze Kuby Wojewódzkiego. Prezenter TVN, który pozostaje w konflikcie z piosenkarką, złośliwie skomentował "sukces" 42-latki. Nawiązał też do internetowego osiągnięcia Dody.
Kuba Wojewódzki i Doda nie mają ze sobą najlepszych relacji i od lat wzajemnie się krytykują w przestrzeni publicznej. Prezenter TVN w najnowszym felietonie do "Polityki" poświęcił aż dwa teksty o tym, co niedawno wydarzyło się w życiu piosenkarki. Nie szczędził przy tym złośliwości, z której jest znany w mediach.
Agnieszka Woźniak-Starak o pojednaniu z Dodą. "Pierwsza ręki nie wyciągnę"
Kuba Wojewódzki wyśmiał ostatnie osiągnięcia Dody
Kuba Wojewódzki nawiązał do nominacji Dody do naukowego plebiscytu "Biologiczna Bzdura Roku", którą to artystka dostała za nieprawdziwe twierdzenie o częstych chorobach tarczycy u kobiet. Prezenter TVN napisał w "Polityce":
Dodę nominowano do Biologicznej Bzdury Roku za stwierdzenie, że połowa kobiet ma chorą tarczycę. W ten sposób promowała swoje suplementy diety. A ja uważam, że lekarze zazdroszczą jej wiedzy. Szczególnie na każdy temat.
Kuba Wojewódzki w tym samym felietonie nawiązał też do zajęcia przez Dodę pierwszego miejsca w rankingu najpopularniejszych osób w internecie. Zestawienie przygotowali organizatorzy festiwalu dla influencerów "See Bloggers". Wojewódzki napisał:
W rankingu najpopularniejszych osób w internecie zwyciężyła Doda. Dalej znaleźli się: Malik Montana, Klaudia Halejcio, Anna Lewandowska oraz Kizo. Rzadko mam okazję to powiedzieć: jestem dumny z przegranej.
Doda do tej pory nie zareagowała na uszczypliwości Kuby Wojewódzkiego.