NewsyMarta Kaczyńska może wreszcie odetchnąć! Złodziej jej luksusowego auta został namierzony! Nie zgadniecie gdzie się ukrywał!

Marta Kaczyńska może wreszcie odetchnąć! Złodziej jej luksusowego auta został namierzony! Nie zgadniecie gdzie się ukrywał!

Marta Kaczyńska może wreszcie odetchnąć! Złodziej jej luksusowego auta został namierzony! Nie zgadniecie gdzie się ukrywał!
Kuba Górski

23.07.2019 23:20, aktual.: 24.07.2019 01:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

10 miesięcy temu media obiegła smutna wiadomość na temat wypasionego auta Marty Kaczyńskiej. Okazało się wówczas, że śliczne audi q7 należące do bratanicy Jarosława Kaczyńskiego zniknęło jak kamfora. Prawdopodobnie złodziej szybko zorientował się z kim zadarł, bowiem samochód w mgnieniu oka wrócił do właścicielki, jednak sprytnego gagatka nie udało się namierzyć przez prawie rok. Dopiero po 10 miesiącach od zdarzenia policja ponownie zajęła się sprawą Marty i jej limuzyny. Po skrupulatnym rozpoznaniu sprawy, wreszcie namierzono sprawcę czynu.

Ciekawostką jest fakt, że auto Marty Kaczyńskiej szybko po kradzieży zostało porzucone przed siedzibą Centralnego Biura Śledczego Policji w Gdańsku. Niestety śmiałek nie przewidział, że na posesji jest monitoring, a całe "show" z jego udziałem zostało skrupulatnie nagrane. Po 10 miesiącach policjanci wrócili do zarejestrowanego materiału i ku swojemu zdziwieniu zobaczyli na nim złodziejaszka. Nikt się jednak nie spodziewał, że śmiałkiem jest osoba przebywająca już za kratkami za inną kradzież.

Jak poinformowała gdańska prokuratura, sprawca nie przyznał się do winy, jednak złożył wreszcie zeznania, które być może zakończą sprawę kradzieży:

Mogę potwierdzić, że odbyły się dziś czynności procesowe z udziałem podejrzanego w tej sprawie. Został on przesłuchany, nie przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia, które będą przedmiotem dalszej analizy – powiedział Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Co myślicie o takim zakończeniu? Czy Martę satysfakcjonuje happy end?

 • Marta Kaczyńska z synem Aleksandrem na spacerze
 • Marta Kaczyńska
 • Marta Kaczyńska i Aleksander Zieliński na spacerze
 • Marta Kaczyńska z dzieckiem
 • Marta Kaczyńska i Andrzej Duda na Wawelu uczcili pamięć Marii i Lecha Kaczyńskich
 • Prezydent Andrzej Duda i Marta Kaczyńska z rodziną na Wawelu
 • Marta Kaczyńska pokazała zgrabne nogi na spacerze z synem Stasiem
 • Marta Kaczyńska pokazała zgrabne nogi na spacerze z synem Stasiem
 • 18.06.2019 Krakow 70. rocznica urodzin Lecha Kaczynskiego. Uroczystosci na Wawelu N/z Marta Kaczynska , maz Piotr Zielinski
 fot. Beata Zawrzel/REPORTER
 • Marta Kaczyńska z synem Stanisławem na spacerze
[1/10] Marta Kaczyńska z synem Aleksandrem na spacerze
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także