NewsyKsiążę Harry drży o przyszłość dzieci Williama. W nowym wywiadzie zdradził, jaki los czeka George'a, Charlotte i Louisa. "Bardzo się o to martwię"

Książę Harry drży o przyszłość dzieci Williama. W nowym wywiadzie zdradził, jaki los czeka George'a, Charlotte i Louisa. "Bardzo się o to martwię"

Książę Harry Charlotte, Louis, George
Książę Harry Charlotte, Louis, George
Krystyna Miśkiewicz

23.01.2023 10:20, aktual.: 23.01.2023 16:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Książę Harry i jego żona Meghan Markle trzy lata temu wyjechali z Londynu i zrezygnowali ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Chociaż wywołało to spore zamieszanie, to na samym początku nie zdradzali powodów swojej decyzji.

Dopiero z czasem zaczęli udzielać wywiadów, w których mówili coraz więcej na ten temat. Wiadomo, że amerykańska aktorka nie była wymarzoną kandydatką na synową, a prasa za nią nie przepadała. Pojawiły się też informacje o tym, że Harry jest w konflikcie zarówno z ojcem, jak i z bratem.

Młodszy syn króla Karola dopiero niedawno wyjawił, co działo się za murami pałacu. W grudniu na Netflixie zadebiutował serial dokumentalny Harry i Meghan, w który małżonkowie zdradzili, jak podle mieli traktować ich członkowie monarchii.

W styczniu Harry po raz kolejny dopiekł Windsorom, gdy wydał biografię. Tam opisał spory kawałek swojego życia i nie oszczędził ani Williama, ani Karola. Opisał nawet brutalny atak, którego miał dopuścić się jego starszy brat.

To wszystko stało się tak szybko. Tak bardzo szybko. Złapał mnie za kołnierz, zdarł mi naszyjnik i powalił mnie na podłogę. Wylądowałem wtedy na psiej misce, która pękła pod moimi plecami. Jej kawałki wbiły mi się w ciało. Leżałem tam przez chwilę oszołomiony, a potem wstałem i kazałem mu się wynosić -zrelacjonował Harry.

Książę Harry martwi się o dzieci Kate i Williama

Książę Harry bardzo intensywnie promuje swoją biografię, która wzbudziła szum na całym świecie. W Polsce książka Spare będzie dostępna w księgarniach od 8 marca, ale już teraz wiadomo, że zainteresowanie nią jest ogromne.

Tymczasem brat Williama zdecydował się na wywiad dla The Telegraph. Tam powiedział, że sen z powiek spędza ma przyszłość dzieci Williama i Kate. Przypomnijmy, że następca tronu wychowują z żoną: 9-letniego Georga, 7-letnią Charlotte i 4-letniego Louisa. Harry jest pewien, że jedna z pociech jego brata skończy dokładnie tak jak on.

Wiem o tym doskonale, że w mojej rodzinie jest tak: jeśli nie my, to ktoś inny. (...) Czuję się współodpowiedzialny za to, że z trojga dzieci przynajmniej jedno skończy jak ja, jako "to drugie". Bardzo się o to martwię - powiedział.

Temat ten wielokrotnie miał też poruszać ze swoim bratem, ale William przekazał bratu, że to on ponosi odpowiedzialność za swoje dzieci.

Ja i William rozmawialiśmy o tym raz czy drugi i dał mi wyraźnie do zrozumienia, że on jest odpowiedzialny za własne dzieci, a nie ja - dodał.

Wygląda na to, że Harry pomimo konfliktu z rodziną jest przywiązany do swoich bratanków i bratanicy tak bardzo, że ich przyszłość spędza mu sen z powiek.

  • Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej
  • Księżniczka Charlotte, książę Louis, ksieżniczka Charlotte - Jubileusz królowej Elżbiety - parada Trooping the Colour 2022
  • Księżniczka Charlotte, książę Louis, ksieżniczka Charlotte - Jubileusz królowej Elżbiety - parada Trooping the Colour 2022
  • Księżniczka Charlotte, książę Louis, ksieżniczka Charlotte - Jubileusz królowej Elżbiety - parada Trooping the Colour 2022
  • Royalsi na mszy świątecznej - Charlotte, Kate, George, William
  • Księżna Kate, księżniczka Charlotte, książę George, księżna Camilla - pogrzeb królowej Elżbiety II
  • Charlotte na pogrzebie Elżbiety II
  • Księżna Kate i księżniczka Charlotte
  • Rodzina książęca. William, Kate i Dzieci
[1/9] Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także