NewsyKrzysztof Stanowski nadciąga z kolejnym ogłoszeniem. Jego gość miał wysokie stanowisko w TVP

Krzysztof Stanowski nadciąga z kolejnym ogłoszeniem. Jego gość miał wysokie stanowisko w TVP

Krzysztof Stanowski przeprowadzi kolejny wywiad (fot. KAPiF)
Krzysztof Stanowski przeprowadzi kolejny wywiad (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
11.02.2024 18:58, aktualizacja: 11.02.2024 20:48

Krzysztof Stanowski od jakiegoś czasu z powodzeniem rozwija swój nowy dziennikarski projekt. Ostatnio w ramach Kanału Zero porozmawiał z prezydentem Andrzejem Dudą. Kolejny z zapowiedzianych gości to również mocna propozycja. Do studia przyjdzie osoba, która piastowała wysokie stanowisko w TVP.

Po opuszczeniu Kanału Sportowego Krzysztof Stanowski, niejako w atmosferze skandalu, przeniósł swoją uwagę na zupełnie nowy projekt. Jego autorski Kanał Zero ruszył dopiero dwa tygodnie temu, a już zdołał zebrać 800 tys. subskrybentów. Szumnie zapowiadany kanał youtube'owy ma już nawet swój pierwszy przebój, który odbił się szerokim echem w polskich mediach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Stanowski porozmawiał z Andrzejem Dudą

Dziennikarz postanowił zaprosić do swojego studia prezydenta Andrzeja Dudę. Wybór mógł wydać się niezwykle ciekawy publiczności, w szczególności w kontekście ostatnich wydarzeń na polskiej scenie politycznej. Wywiad ma na ten moment więcej niż 2,5 miliona wyświetleń, co jest niemałym sukcesem.

Dla Stanowskiego był to dodatkowy zastrzyk popularności. Już wcześniej znany był z nietypowych, nierzadko kontrowersyjnych dyskusji ze znanymi osobami, rozmowa z Dudą była jednak kolejnym przełomem. Teraz Stanowski zamierza iść za ciosem.

Kogo Stanowski zaprosił do następnego odcinka?

Na swoim profilu X (wcześniej Twitter) właściciel Kanału Zero ogłosił, kto będzie kolejnym gościem Godziny Zero, czyli cyklu długich wywiadów. Następnym z zaproszonych przez niego gości jest Samuel Pereira, który przez krótki okres czasu był szefem TVP Info.

Jutro będzie gorąco w Godzinie Zero. O 20:00 moim gościem będzie Samuel Pereira - zapowiedział.

Znając Stanowskiego, podczas dyskusji padnie niejedno mocne pytanie. Będziecie oglądać?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także