Krzysztof Skiba przerwał milczenie. Skomentował oskarżenia byłej żony. "Rodzaj zemsty"

Krzysztof Skiba
Krzysztof Skiba
Źródło zdjęć: © KAPIF

19.06.2024 20:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Była żona Krzysztofa Skiby oskarżyła go o to, że przed rozstaniem dopuszczał się zdrad. Członek Big Cyc milczał na ten temat, ale ostatecznie postanowił odnieść się do sprawy. Co powiedział?

Kiedy w mediach pojawiła się informacja, że Krzysztof Skiba związał się z młodszą o 26 lat Karoliną Kempińską, media społecznościowe zawrzały. Satyryk i członek grupy Big Cyc musiał tłumaczyć, że z żoną i matką jego dwóch synów rozstał się wcześniej, a nowa wybranka nie jest z nim dla pieniędzy i sławy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Skiba oskarżony przez byłą żonę o zdrady

Dziś Krzysztof Skiba jest po drugim ślubie i pokazuje w mediach społecznościowych, jak szczęśliwy jest z Karoliną. Była żona satyryka w rozmowie z Shownews poinformowała, że ten miał ją wielokrotnie zdradzać i oszukiwać. Skiba przez pewien czas nie komentował tych rewelacji, ale w rozmowie z Żurnalistą postanowił zabrać głos.

Skiba odpowiada na oskarżenia byłej żony. Tak zamknął temat?

Skiba przyznał, że nieoczekiwane oskarżenia ze strony byłej małżonki odebrał jako rodzaj zemsty za to, że rozstał się z nią i znalazł szczęście u boku innej kobiety.

Odebrałem to jako rodzaj zemsty (...). Nie mam o to pretensji, wybaczam jej. Zaskoczyło mnie to, bo ona wcześniej nigdy nie miała ambicji bycia osobą znaną. Ale poszło o kobiecą solidarność. Jakaś dziennikarka przekonała ją, że będzie okazja zemścić się na byłym mężu - stwierdził.

Skiba przyznał także, że nie przeszkadza mu mentalny rozgłos, podobnie jak jego obecnej małżonce.

W ilościach komentarzy w internecie przebiliśmy związek Shakiry ze znanym piłkarzem. Moja pierwsza żona nie miała takich ambicji, żeby być w mediach gdziekolwiek, nie miała konta w mediach społecznościowych. Ale Karolina jest z innego pokolenia, była osobą znaną w internecie - ocenił.
Krzysztof Skiba i Karolina Skiba
Krzysztof Skiba i Karolina Skiba© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także