ExclusiveSyn Krawczyka nagrał piosenkę w hołdzie ojcu. Tylko u nas premierowy odsłuch! Wzruszający tekst wyciska łzy

Syn Krawczyka nagrał piosenkę w hołdzie ojcu. Tylko u nas premierowy odsłuch! Wzruszający tekst wyciska łzy

Krzysztof Krawczyk junior
Krzysztof Krawczyk junior
Krystyna Miśkiewicz
20.09.2021 17:00, aktualizacja: 21.09.2021 09:30

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia. Muzyk po kilku dniach pobytu w szpitalu wrócił do domu. Nagle zaczął czuć się gorzej. Pomimo szybkiej reakcji medyków nie udało się go uratować. Informacja o śmierci wokalisty wstrząsnęła jego fanami, a także przyjaciółmi z branży. Sieć natychmiast zaczęły zalewać kondolencje i wspomnienia związane z artystą. Od jego śmierci minęło już pół roku, a wiele osób nadal nie może pogodzić się z tym, co się stało.

Pogrążony w żałobie jest także jedyny syn gwiazdy muzyki, czyli 47-letni Krzysztof junior. Wiadomo, że po swoim ojcu odziedziczył on zamiłowanie do sceny. Od lat należy do Studia Integracji przy Łódzkim Domu Kultury, gdzie szlifuje swój wokalny warsztat. Syna wokalisty można usłyszeć m.in. na ulicach Łodzi, gdzie często śpiewa hitu z repertuaru swojego taty.

Krzysztof Krawczyk junior nagrał piosenkę Tato w hołdzie ojcu

Pamięć o Krzysztofie Krawczyku nadal jest żywa. O tym, jak wielką sympatią darzyli go fani, może świadczyć fakt, że przez ostatnie pół roku odbyło się już wiele koncertów i muzycznych wydarzeń, na których w piękny sposób uczczono pamięć o wokaliście. Pośmiertnie otrzymał on Złotego Fryderyka za całokształt twórczości. Niedawno w trakcie festiwalu w Opolu na scenie nie tylko pojawiły się jego piosenki, ale odsłonięto też mural z wizerunkiem piosenkarza.

Teraz w najpiękniejszy z możliwych sposobów hołd zmarłemu ojcu postanowił oddać Krzysztof junior. Mężczyzna nagrał piosenkę zatytułowaną Tato, w której wyraził, jak bardzo tęskni za ojcem. Tekst tego utworu porusza najczulsze struny. Tylko u nas możecie przeczytać pierwsze fragmenty tej piosenki.

A mogło tato piękniej być, za mało ciebie miałem. Co było, to nie liczy się mój tato. A w sobie dużo siły mam, ja wielbię ciebie tato. Kiedy spotkamy się, wybaczymy sobie mój kochany tato - brzmi refren.

W tekście wzruszającej piosenki Krzysztof Igor odniósł się też do wydarzeń z przeszłości i rodzinnego konfliktu. Wierzy, że gdy dane mu będzie znowu spotkać ojca, wyjaśnią sobie wszystkie nieporozumienia. Ubolewa też nad tym, że spędzili ze sobą tak mało czasu.

Nad całością wzruszającego przedsięwzięcia czuwał Marian Lichtman z zespołu Trubadurzy. Nie ukrywa, że jest bardzo przejęty, tym, co się dzieje.

Jako pierwsi możecie opublikować ten kawałek wspaniałej muzyki. Muzyki która płynie z serca. Dawno już nikt tak pięknie o tacie nie śpiewał, jak ten Krzysiek. Jestem z niego dumny i będę go wspierał – powiedział Lichtman w rozmowie z Jastrząb Post.

Piosenka powstała w dwóch studiach nagraniowych Wojciecha Stępnika i Sławka Nalepy w Łodzi. Pierwszy z panów prowadzi Stowarzyszenie Przyjaciół Osób z Talentem:

Zrobię wszystko, by ten chłopak czuł się tu jak u siebie w domu, choć prawdę mówiąc, on tego domu nigdy nie miał. Słyszałem, jak na scenie w Mrągowie mówił „tato, jestem w dobrych rękach” i tak też będzie podczas nagrań – zapowiada Stępniak.

A Lichtman dodaje:

Dzwonią do mnie organizatorzy koncertów i pytają: kiedy pokażesz na scenie tego młodego. Nie spodziewałem się, że ten chłopak w tak krótkim czasie będzie miał tak wielu fanów. To fenomen – wyznał w rozmowie z Jastrząb Post.

Kolejną wspaniałą wiadomością jest to, że Marian Lichtman piosenkę Tato planuje włączyć do musicalu, który właśnie powstaje dla Teatru Muzycznego w Łodzi, który będzie opowiadał i życiu Krzysztofa Krawczyka.  Przypomnijmy, że junior kilka tygodni temu pojawił się na scenie Festiwalu w Mrągowie, gdzie zaśpiewał razem z zespołem Trubadurzy, w którym karierę muzyczną zaczynał jego ojciec.

Poniżej możecie wysłuchać fragmentu piosenki Tato.

  • Krzysztof Krawczyk junior
  • Krzysztof Krawczyk junior uczcił 75. urodziny ojca
  • Krzysztof Krawczyk junior
  • Krzysztof Krawczyk junior
  • Krzysztof Krawczyk z synem
  • Wielkanoc u Krawczyków
  • Krzysztof Krawczyk Junior i Marian Lichtman
  • Krzysztof Krawczyk Junior jako Trubadur
[1/8] Krzysztof Krawczyk junior
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także