Krzysztof Krawczyk junior uczcił pamięć ojca w jego 75. urodziny. Internauci wzruszeni do łez

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk skończyłby dzisiaj 75 lat. Syn muzyka w piękny sposób postanowił uczcić urodziny zmarłego ojca. Podzielił się serią niepublikowanych wcześniej zdjęć i nagraniem, na którym śpiewa piosenkę ojca. Wzruszające.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia. Muzyk przez kilka dni przebywał w szpitalu, po czym w lepszym stanie wrócił do domu. Zaledwie po dwóch dniach jego żona Ewa znowu wezwała pogotowie. Tym razem nie udało się go uratować. Informacja o jego śmierci wstrząsnęła nie tylko najbliższą rodziną, ale także liczną rzeszą fanów, którzy na długo pogrążyli się w żałobie. Tego dnia sieć zalała fala kondolencji i pięknych wspomnień związanych z gwiazdą estrady.

Muzyk od czterech dekad dzielił życie z ukochaną Ewą. Z pierwszą żoną, Haliną Żytkowiak, doczekał się syna – Krzysztofa juniora. Chociaż chłopiec po rozwodzie rodziców pozostał pod opieką wokalisty, to w dorosłym życiu ich relacje nie układały się najlepiej. Mieli znikomy kontakt, głównie ze względu na nie najlepszą relację juniora z macochą. Nie był w stanie zaakceptować innej kobiety u boku ojca.

Jak syn Krzysztofa Krawczyka uczcił 75. urodziny ojca?

Pamięć o Krzysztofie Krawczyku nadal jest żywa. Od jego śmierci minęło zaledwie pół roku, a w tym czasie odbyło się już kilka koncertów, podczas których inni artyści wykonywali jego największe przeboje. Chociaż Igor pod koniec życia ojca nie miał z nim kontaktu przez wiele miesięcy, to również stara się pielęgnować pamięć o swoim tacie. Wielokrotnie można go było spotkać na ulicach Łodzi, gdy wykonywał piosenki artysty.

W rocznicę jego 75. urodzin również zachwycił fanów serią pięknych niepublikowanych wcześniej zdjęć. Znalazły się tu także archiwalne kadry z początków kariery Krzysztofa Krawczyka. Jest też nagranie, na którym śpiewa piosenkę ojca – Za tobą pójdę jak na bal.

💚💚 BOA TARDE 💚💚

Posted by Krzysztof Igor Krawczyk on Tuesday, September 7, 2021

Internauci natychmiast zareagowali na post 47-latka. Pochwalili go za wykonanie piosenki ojca, a wielu z nich dopingowało go też w dalszej karierze i rozwijaniu muzycznej pasji:

 • Kiedy będzie płyta?
 • Świetnie, że dbasz o pamięć po ojcu.
 • Krzysiu cudownie śpiewasz. spełniaj marzenia.
 • Krzysiu w tak szczególnym dla Ciebie dniu,jestem myslami z Tobą.
 • Jaki ojciec taki syn.

Ciepłych słów pod postem nadal przybywa, a internauci licznymi wpisami pod postem dali znać, że nadal pamiętają o zmarłym artyście.


Krzysztof Krawczyk junior uczcił 75. urodziny ojca

Krzysztof Krawczyk junior uczcił 75. urodziny ojca

Krzysztof Krawczyk junior uczcił 75. urodziny ojca

Krzysztof Krawczyk junior uczcił 75. urodziny ojca

Krzysztof Krawczyk junior uczcił 75. urodziny ojca

Krzysztof Krawczyk junior uczcił 75. urodziny ojca

Komentarze

 • Gośćzaba pisze:

  Teraz znalazl się trzeci testament ciekawe co p. Ewa na to jak się wytłumaczy z tych klamst. Sam biskup powiedział że ju ior miał ciężkie życie w tej patologi a także że to dobre dziecko i głęboko wierzący nie miał

 • Beata pisze:

  Jak Ewa nie pokocha Krzysia juniora, to nie znajdzie się w niebie. Tam po drugiej stronie jest tylko miłość….

 • Gość pisze:

  O Ewunia dała glos…

 • Łódź i Grotniki pisze:

  Dlaczego obrażasz Krzysztofa Krawczyka Juniora i jego rodziców Haline Żytkowiak i Krzysztofa Krawczyka. Gdyby KK miał wątpliwości co do ojcostwa, to pewnie już dawno ta harpia zrobiłaby testy DNA. Co prawda nigdy nie był dobrym ojcem dla Krzysztofa, od czasu kiedy związał się z tą Ewą.

 • Gość pisze:

  To nie jest jego ojciec…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×