Maciej na pewno jest doceniany. Jest wspaniałym kolegą z Polsatu i z Maćkiem bardzo lubię razem pracować, teraz szykujemy się do wspólnego Sylwestra - zdementował konflikt przed kamerą JastrząbPost
A czy panowie ze sobą rywalizują?
Nie ma rywalizacji. Zawsze gramy to jednej bramki. A jeżeli chodzi o konkurencję, to ja bym był najbardziej nieszczęśliwym człowiekiem świata, gdyby nie było konkurencji. Bo konkurencja nas buduje, konkurencja pozwala nam być coraz lepszymi - wyjaśnił Ibisz
A Wy kogo wolicie oglądać na ekranie? Krzysztofa czy Macieja?