NewsyWiecznie młody Krzysztof Ibisz na zabiegu upiększającym. Jeszcze bardziej zatrzyma czas?

Wiecznie młody Krzysztof Ibisz na zabiegu upiększającym. Jeszcze bardziej zatrzyma czas?

Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz
Elwira Szczepańska
17.08.2023 17:20

Krzysztof Ibisz to od lat jeden z najpopularniejszych dziennikarzy Polsatu. Prowadził wiele programów i ważnych wydarzeń związanych ze stacją.

Dwa lata temu dziennikarz po raz trzeci wziął ślub. Jego wybranką okazała się młodsza o 27 lat modelka Joanna. Małżonkowie po raz pierwszy przypadkowo spotkali się w jednym z hoteli.

Zobaczyłem Asię, stała przy recepcji i po prostu piorun od razu, strzeliło, błyskawice, piorun sycylijski. Pomyślałem sobie, że marzyłbym o tym, żeby być z tą kobietą i żeby ona była moją żoną. Po prostu poczułem, że to jest to. Poczułem, że to jest ta osoba – mówił o żonie w programie Izabeli Janachowskiej.

Długo nie czekali z powiększeniem rodziny. W zeszłym roku na świat przyszedł ich synek. Po kilku dniach od narodzin opublikowali w sieci pierwsze wspólne zdjęcia z małym Borysem.

Dziennikarz, który od lat zadziwia młodym wyglądem, właśnie pochwalił się prezentem od żony.

Krzysztof Ibisz na masażu twarzy. Będzie jeszcze młodszy?

Krzysztof Ibisz ma 58 lat i choć już niedługo formalnie wejdzie w wiek emerytalny, upływu czasu po nim nie widać. Jak dba o siebie? Sam twierdzi, że swój wiecznie młody wygląd zawdzięcza trzem czynnikom.

Po pierwsze, formę zawdzięcza wciąż uprawianym sportom. Ibisz jeździ na rowerze, ćwiczy na siłowni, nie są mu obce sztuki walki, ma patent nurka, ćwiczy z żoną jogę. Po drugie wprowadził zbilansowaną dietę. Trzecim czynnikiem jest regeneracja.

Ibisza w walce o zdrowie i formę wspiera Joanna. Właśnie pochwalił się, że zafundowała mu zabieg na twarz. Na filmiku w relacji żartuje, że będzie jeszcze młodszy.

W Twoim wypadku będzie to trudne - zripistowała specjalistka - no może jeszcze z dwa procent.

I co wy na to?

Krzysztof Ibisz na masażu twarzy
Krzysztof Ibisz na masażu twarzy
Krzysztof Ibisz na masażu twarzy
Krzysztof Ibisz na masażu twarzy
Krzysztof Ibisz na masażu twarzy
Krzysztof Ibisz na masażu twarzy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także