NewsyKolejna druzgocąca wiadomość. Nie żyje znana dziennikarka Teresa Wójcik

Kolejna druzgocąca wiadomość. Nie żyje znana dziennikarka Teresa Wójcik

Teresa Wójcik
Teresa Wójcik
Źródło zdjęć: © Twitter

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dotarły do nas smutne wieści o śmierci Teresy Wójcik, uznanej działaczki i cenionej dziennikarki. Pożegnali ją między innymi koledzy i koleżanki z branży.

Wczoraj zmarł nie tylko Jerzy Stuhr. Właśnie dowiedzieliśmy się, że odeszła także popularna działaczka, Teresa Wójcik. Informacja o jej śmierci pojawiła się 9 lipca na portalu X.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Magda Teresa Wójcik nie żyje

O śmierci dziennikarki i działaczki poinformowano na portalu "Niezależna.pl" oraz na platformie X. Magda Teresa Wójcik zarządzała działem ekonomii w tygodniku "Gazeta Polska". W środowisku była szanowaną i uznaną ekspertką w dziedzinie polityki i gospodarki energetycznej, ale także polskiego i międzynarodowego rynku energii elektrycznej, gazu oraz węgla.

Magda Teresa Wójcik była znaną działaczką

Magda Teresa Wójcik nie tylko pisała na portalu BiznesAlert, ale i do "Tygodnika Solidarność". Miała niezwykły talent pisarski, który wykorzystywała do walki o wolną Polskę.

Teresa Wójcik zawsze stała po stronie prawdy i Polski. Pokój jej Duszy! - czytamy na portalu niezależna.pl

Dziennikarkę pożegnał też "Tygodnik Solidarność"

Teresa była przede wszystkim profesjonalistką. Uważała, że dziennikarstwo to powołanie. Miała ogromną wiedzę, ale także niezmienną ciekawość świata i werwę, jakiej wielu młodszych dziennikarzy mogło jej zazdrościć - napisano.

Magda Teresa Wójcik miała 91 lat.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także