NewsyŚlub za pasem. Klaudia Halejcio po porodzie otworzyła się na temat swoich planów

Ślub za pasem. Klaudia Halejcio po porodzie otworzyła się na temat swoich planów

Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio

19.09.2021 05:00, aktual.: 04.10.2021 18:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klaudia Halejcio od 2020 roku jest związana z biznesmenem Oskarem Wojciechowskim. Trzy miesiące temu urodziła córeczkę – Nel. Gwiazda i jej partner, przynajmniej na tę chwilę, pozostają w konkubinacie, dlatego też dziennikarze magazynu Party zapytali aktorkę o jej dalsze plany, zwłaszcza te dotyczące sformalizowania związku. Czy celebrytka planuje stanąć na ślubnym kobiercu?

Ślub Klaudii Halejcio. Co planuje gwiazda?

Klaudia Halejcio powiedziała redaktorom Party m.in. o przeprowadzce do nowego domu. Oczywiście, cała rodzina jest w nim w komplecie.

Chcieliśmy zacząć nowy etap w naszym życiu już we troje – aktorka wytłumaczyła dziennikarzom.

Nie obyło się też bez pytania o plany dotyczące ślubu Klaudii i Oskara. Okazuje się, że para ma już wspólne plany:

Plany zawsze są. Gdy nabiorą realnych kształtów, na pewno o tym poinformuję – powiedziała enigmatycznie.

Rozmówczyni magazynu odniosła się również do swojego macierzyństwa.

Każdy dzień macierzyństwa mnie czymś zaskakuje. Walczę ze zmęczeniem, ale jestem bardzo szczęśliwa i cieszę się z chwili, które teraz mamy z Nel dla siebie – skwitowała.

Klaudia Halejcio w ostatnim czasie pochwaliła się w interecie zdjęciem pokoju córki. W pokoju dominują elementy w kolorze pudrowym. Widać na nim wygodny fotelik do karmienia i po brzegi wypchane zabawkami szafki. Całość wygląda naprawdę okazale i przykuwa zainteresowanie odbiorców.

Kariera Klaudii Halejcio. Co ma wspólnego z Edwardem Gierkiem?

31-letnia Klaudia Halejcio studiowała psychologię społeczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jako aktorka realizuje się już od czwartego roku życia. Wystąpiła w następujących filmach i serialach: 13 posterunek, Złotopolscy, Na WspólnejHotel 52Popiełuszko. Wolność jest w nas, Historia Roja. Występowała też w programach rozrywkowych Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami oraz Dance Dance Dance. W ostatnich latach była też aktywna jako aktorka w Teatrze Komedia w Warszawie.

W przeszłości była związana ze znanym tancerzem Tomaszem Barańskim. Para rozstała się w 2019 roku. Barański i Halejcio raczej nie utrzymują przyjacielskich relacji.

Nie dzwonimy do siebie każdego dnia. Nasze drogi jakoś się rozeszły i tyle, co mogę powiedzieć na ten temat. Życzę jej szczęścia, jak każdemu. (...) Nie widziałem jej chłopaka. Nie śledzę tych wydarzeń medialno-związkowych – tancerz powiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Na początku października na kinowych ekranach zagości film Gierek z udziałem m.in. Michała Koterskiego i Małgorzaty Kożuchowskiej. W biografii I sekretarza Komitetu Centralnego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej zagości też Klaudia Halejcio, która ma w niej zagrać jedną z ról drugoplanowych.

  • Klaudia Halejcio - dwa miesiące Nel
  • Klaudia Halejcio
  • Klaudia Halejcio - Nel
  • Klaudia Halejcio - Nel
  • Klaudia Halejcio - Flesz Fashion Night 2021
  • Klaudia Halejcio w sukni ślubnej - koncert w Mrągowie
  • Klaudia Halejcio w sukni ślubnej - koncert w Mrągowie
  • Klaudia Halejcio pokazała dom
  • Klaudia Halejcio - kłopoty z córką
[1/9] Klaudia Halejcio - dwa miesiące Nel
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także