Tomasz Barański o relacji z Klaudią Halejcio po rozstaniu. Przyjaźni między nimi to raczej nie ma [WIDE]

Tomasz Barański, Klaudia Halejcio

Tomasz Barański, Klaudia Halejcio

Tomasz Barański i Klaudia Halejcio byli parą przez ponad dwa lata. Aktorka niedawno poinformowała, że jej serce należy już do kogoś innego. Tomasz Barański skomentował wszystko w rozmowie z naszą reporterką. Pogratulował jej nowego związku?

Klaudia Halejcio była uczestniczką pierwszej edycji Tańca z Gwiazdami emitowanej w stacji Polsat. Jej tanecznym partnerem był Tomasz Barański. O tym, że ten program, jak żaden inny łączy ludzi, wiadomo nie od dzisiaj. Najlepszym dowodem na to, że miłość może narodzić się na parkiecie, są Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, którzy od 12 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Uczucie, które narodziło się pomiędzy Klaudią a Tomaszem, widać było już podczas pierwszych odcinków.

Tomasz Barański o związku z Klaudią Halejcio

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański wytańczyli sobie miłość na parkiecie Tańca z gwiazdami. Wydawało się, że byli parą idealną. Zaraz po romantycznych zaręczynach, mówiło się już nawet o ślubie. Zamiast hucznego wesela i pięknej ceremonii jak z bajki, para rozstała się.

Aktorka i tancerz stanowili piękną parę. Poznali się w 2014 roku podczas nagrań do tanecznego show. Zakochani zamieszkali razem i wydawało się, że ich relacja zmierza w dobrym kierunku. Niestety ich miłość przetrwała zaledwie dwa lata. Tuż po rozstaniu w prasie pojawiały się komentarze, że ich relacja rozpadła się przez zazdrość. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Tomasz zdradził, jakie relacje obecnie łączą go z byłą partnerką. Ze słów tancerza jasno wynika, że nie utrzymuje ze swoją „eks” przyjacielskich relacji.

Nie dzwonimy do siebie każdego dnia. Nasze drogi jakoś się rozeszły i tyle, co mogę powiedzieć na ten temat. Życzę jej szczęścia, jak każdemu.

Po rozstaniu Barański nadal nie poznał jej nowego chłopaka.

Nie widziałem jej chłopaka. Nie śledzę tych wydarzeń medialno-związkowych.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Klaudia Halejcio z nowym partnerem

Klaudia Halejcio z nowym partnerem

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański, premiera sztuki

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański, premiera sztuki "Żona potrzebna od zaraz" (fot. AKPA)

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański - premiera spektaklu Żona potrzebna od zaraz

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański - premiera spektaklu Żona potrzebna od zaraz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×