Po porodzie z oczywiście korzysta ze wsparcia najbliższych. Przed naszą kamerą wyliczyła, kto jej pomaga.
To, że radzi sobie doskonale, widać w postach, które zamieszcza na Instagramie. Nie opuszcza jej radość życia i wygląda kwitnąco. Cudna jest także jej córeczka, która jest na świecie już prawie trzy miesiące. Najnowsza sesja z udziałem Nel oczarowała internautów.
Klaudia Halejcio pokazała nową sesję Nel. Jak wygląda dziewczynka?
Klaudia Halejcio ma na Instagramie wielką grupę fanów. Jej profil obserwuje ponad pół miliona internautów. To ich właśnie zapytała, które z 3 nowych zdjęć Nel jest najsłodsze. Myślimy, że to tylko pytanie retoryczne, bo od maleństwa nie można oderwać wzroku niezależnie od ujęcia.
Pod postem zaroiło się od komentarzy, w których pełno jest wirtualnych serduszek. Internauci są zachwyceni zdjęciami Nel. Słodkie maleństwo bez reszty skradło ich serca. Cudne ujęcia możecie zobaczyć w naszej galerii.