NewsyKinga Rusin politykuje przed świętami. "Mikołaj przyszedł 15 października"

Kinga Rusin politykuje przed świętami. "Mikołaj przyszedł 15 października"

Kinga Rusin (fot. KAPiF, Instagram)
Kinga Rusin (fot. KAPiF, Instagram)
22.12.2023 11:56

Wśród polskich gwiazd King Rusin jest jedną z tych, która najmocniej angażuje się w aktualne sprawy społeczne-polityczne. Niejednokrotnie miała już okazję wypowiadać się krytycznie o działaniach prawicy i otwarcie wspierała dążenia opozycji podczas tegorocznych wyborów parlamentarnych. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia postanowiła raz jeszcze się do nich odwołać.

Kinga Rusin nieźle się wykosztowała

Na samym początku przedświątecznego posta przyznała, że mocno wykosztowała się na tegoroczne prezenty. Ich lista jest wyjątkowo obszerna.

Zaszalałam z prezentami! Ale to wyjątkowy rok i wyjątkowe Święta więc nie mogło być inaczej! Co podaruję tym razem? Dwie lodówki, zamrażarkę, piekarnik, pościel, ciepłą kołdrę, bieliźniarki do suszenia ubrań, chemię gospodarczą, żywność z długim terminem (kasze, ryż, makarony) i inne „drobiazgi”. Nie mogę się doczekać, kiedy już trafią do adresatów listów do Św. Mikołaja - napisała.

Podkreśliła jednak, że były to zakupy w słusznej sprawie. Wszystkie z powyższych rzeczy trafią do kobiet w Domach Samotnej Matki. Zachęciła swoich fanów do tego, aby sami zdecydowali się pomóc potrzebującym matkom.

Powtórzę to, co mówię co rok: pomagajmy i głośno o tym mówmy! Pomaganie to nie wstyd! Nasz dobry przykład może zainspirować innych. Każdy może zadzwonić do Domu Samotnej Matki w swoim województwie i zapytać jak pomóc - dodała.

Polityczny komentarz na koniec

To będą wyjątkowe święta, bo Mikołaj przyszedł do większości Polaków już 15 października. Dziękuję blisko 12 milionom jego pomocników, dzięki którym spełniło się moje/nasze największe marzenie! Niczego więcej nie pragnęłam dla siebie pod choinkę - podsumowała.

Co sądzicie o jej słowach?

Kinga Rusin na Hawajach (fot. Instagram)
Kinga Rusin na Hawajach (fot. Instagram)
Kinga Rusin (IAKPA)
Kinga Rusin (IAKPA)
Kinga Rusin ostrzega demonstrantów
Kinga Rusin ostrzega demonstrantów
Kinga Rusin
Kinga Rusin
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także