NewsyTVP ma nową gwiazdę "PnŚ"! Ten przystojniak to tancerz erotyczny. Chętnie chwali się gorącymi występami w klubach LGBT

TVP ma nową gwiazdę "PnŚ"! Ten przystojniak to tancerz erotyczny. Chętnie chwali się gorącymi występami w klubach LGBT

Kim jest Arek Matuszak?
Kim jest Arek Matuszak?

25.04.2022 13:00, aktual.: 25.04.2022 19:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telewizja Polska to publiczny nadawca. Kojarzy się z raczej konserwatywnymi poglądami. W końcu jej prezesem jest były poseł i europoseł Prawa i Sprawiedliwości, Jacek Kurski. Jedną ze sztandarowych produkcji stacji jest program Pytanie na śniadanie. W przeszłości w formacie doszło do niemałego skandalu związanego z ruchem LGBT, który przecież nie jest zbyt lubiany przez środowiska związane prawicą.

Chodzi o występ wokalistki Karin Ann. Piosenkarka, podczas programu, wyciągnęła flagę LGBT i wyraziła wsparcie dla tej społeczności. Portal OKO.Press wkrótce po tym incydencie nieoficjalnie podał, że wydawca formatu, Radosław Bielski, został zwolniony z pracy. Miała to być kara za to, że nie zareagował na zachowanie Karin.

Również TVP postanowiła zabrać głos w tej sprawie i stanowczo odcięło się od prezentowania treści światopoglądowych na łamach telewizji śniadaniowej.

„Pytanie na śniadanie” jest programem o charakterze poradnikowo – lifestylowym, który z założenia wolny jest od tematów światopoglądowych i kontrowersyjnych symboli. Siłą tego formatu jest apolityczność i szacunek dla wrażliwości różnych grup widzów. Swój występ pani Karin Ann wykorzystała jako okazję do własnej kampanii, sprawiając dyskomfort niemałej części widzów „Pytania na śniadanie” i wciągając jednocześnie program do sporu ideologicznego, w którym nie ma on zamiaru uczestniczyć – podała stacja w specjalnym komunikacie.

Wiele osób wciąż pamięta tamtą sytuację, przez co sporym zaskoczeniem okazało się zatrudnienie przez TVP osoby nieukrywającej swojej sympatii dla ruchu LGBT. To spory i obiecujący przełom.

Kim jest Arek Matuszak, nowa gwiazda Pytania na śniadanie?

W dzisiejszym PnŚ, który poprowadzili Małgorzata Opczowska Robert El Gendy, pojawił się tancerz i trener fitnessu, Arek Matuszak. Mężczyzna pokazał prowadzącym, na czym polega trening z pałeczkami. Wspólne ćwiczenia całej trójki zobaczycie poniżej. 

W tym wystąpienie nie byłoby nic zaskakującego, gdyby nie to, że Arek jest znanym tancerzem erotycznym! Mężczyzna dawał pokazy w przebraniu policjanta m.in. w Teatr Club w Łodzi. Wszystko skrupulatnie relacjonował na Instagramie.

Z wielkim zaangażowaniem prezentował swoje wdzięki przed pożerającymi go wzrokiem kobietami.

Przystojniak jest też dobrze znany środowisku LGBT. Tańczył w popularnych klubach – w Metropolis w Warszawie i w Narraganset w Łodzi.

Arek Matuszak podczas występu w klubie LGBT Metropolis
Arek Matuszak podczas występu w klubie LGBT Metropolis

22 stycznia był gwiazdą Go-Go Boys and Girls Show:

Arek nie tylko świetnie wygląda i doskonale odnajduje się zarówno na sali treningowej, jak i w tańcu, ale jest także wokalistą. W 2017 roku – jako AreQue – walczył o wyjazd na Eurowizję. Na polskie preselekcje zgłosił utwór The One, który możecie odsłuchać poniżej:

Jak widać, tancerz jest sojusznikiem społeczności LGBT i raczej daleko mu przez to do oficjalnej linii programowej Telewizji Polskiej. Na jego dołączenie do ekipy gwiazd prowadzących swoje cykle w śniadaniówce nie pozostali obojętni internauci. W komentarzach pod postem z nagraniem z programu nie brakuje skrajnych reakcji. Chociaż przeważają zachwyty i gratulacje, pojawiły się też wpisy od widzów, którzy uważają, że współpraca ze stacją nie jest trafionym pomysłem na dalszą karierę tancerza.

 • Arek Matuszak wykonuje taniec erotyczny
 • Arek Matuszak w klubie LGBT Metropolis w Warszawie
 • Arek Matuszak w klubie Narraganset w Łodzi
 • Arek Matuszak
 • Arek Matuszak wykonuje taniec erotyczny
 • Arek Matuszak
 • Arek Matuszak
 • Arek Matuszak
 • Arek Matuszak w Pytaniu na śniadanie
 • Arek Matuszak podczas występu w klubie LGBT Metropolis
 • Arek Matuszak w klubie NARRAGANSET w Łodzi
 • Arek Matuszak w klubie Narraganset w Łodzi
 • Arek Matuszak
 • Arek Matuszak
 • Arek Matuszak
[1/15] Arek Matuszak wykonuje taniec erotyczny
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także