Poleciały głowy za tęczową flagę w „Pytaniu na śniadanie”. Sprawa nie przeszła bez echa

Pytanie na śniadanie i występ Karin Ann

Pytanie na śniadanie i występ Karin Ann

Pytanie na śniadanie ma za sobą serię wpadek. Kilka dni temu w programie występowała Karin Ann, która zademonstrowała wsparcie dla społeczności LGBT, pokazując się z tęczową flagą. Sprawa ma swoje dalsze konsekwencje. Poleciały głowy.

Kilka dni temu pod koniec odcinka Pytania na śniadanie w studiu pojawiła się Karin Ann, piosenkarka pochodząca ze Słowacji. W Polsce zdobyła popularność jako support podczas trasy koncertowej sanah. W śniadaniówce wykonała jeden ze swoich utworów, ale zanim to nastąpiło, zaskoczyła widzów i zdaje się, że także produkcję — niespodziewanie wyjęła flagę w kolorze tęczy, którą założyła demonstracyjnie na plecy. Swój utwór zadedykowała społeczności LGBT+. Przyznała, że ta zawsze może liczyć na jej wsparcie:

Piosenkę dedykuję całej społeczności LGBTQ w Polsce, bo wiecie, jak to wszystko teraz wygląda. Zasługujecie na miłość i na to, aby czuć się bezpiecznie. Jestem z wami, stoję tu z wami i kocham was.

Nie można było nic zrobić, bo występ szedł na żywo — chociaż władze stacji są innego zdania. Cała sprawa odbiła się głośnym echem w mediach, a konsekwencje poniósł wydawca.

Wydawca Pytania na śniadanie został zwolniony po występie Karin Ann?

Wydawać by się mogło, że sprawa z tęczową flagą przeszła bez echa. Niestety tak się nie stało. Serwis OKO.press podaje nieoficjalnie, że konsekwencje poniósł wydawca Pytania na śniadanie i został zwolniony. Jego szefowie byli niezadowoleni, że nie zareagował odpowiednio podczas występu Karin Ann.

Według nieoficjalnych informacji, po programie jego wydawca, Radosław Bielawski, został wezwany na rozmowę z przełożonymi, m.in. szefem wydawców Pytania na śniadanie Cezarym Jęksą oraz szefową agencji kreacji rozrywki i oprawy Anną Cyzowską – podaje OKO.press.

Pracownicy TVP w anonimowych rozmowach relacjonują, że od Bielawskiego oczekiwano natychmiastowej reakcji.

Od razu wiadomo było, że jeśli polecą głowy, to przede wszystkim będzie to głowa wydawcy. Główny zarzut? Dlaczego nie zszedł. To znaczy: dlaczego nie zdjął dziewczyny z wizji. Kierownictwo jest przekonane, że można było np. cały czas pokazywać towarzyszącego jej gitarzystę albo wyciemnić obraz – informuje źródło OKO.press.

Kolejna osoba dodała, jak sprawa miała zostać rozwiązana, a jak ostatecznie się wszystko zakończyło.

Najpierw powiedzieli, że Radek zostanie zawieszony. I że jak zrobi się afera na górze, będą mogli powiedzieć, że wydawca został już ukarany. Może to wystarczy. Ale w sobotę podziękowali mu całkiem za współpracę. Wypowiedzenie? Nie ma żadnego wypowiedzenia, bo od 12 lat był na umowach o dzieło.

Materiał z występem Karin Ann i tęczową flagą został już dawno usunięty ze strony internetowej Pytania na śniadanie.


Pytanie na śniadanie i występ Karin Ann

Pytanie na śniadanie i występ Karin Ann

Pytanie na śniadanie i występ Karin Ann

Pytanie na śniadanie i występ Karin Ann

Pytanie na śniadanie i występ Karin Ann

Pytanie na śniadanie i występ Karin Ann

Komentarze

 • Rafi pisze:

  Wszędzie to LBGT rzygać się już chce od nich. Przez nich tylko problemy. Leczyć ich, a nie pozwalać rządzić.

 • Gość pisze:

  Co to w ogóle jest jakieś lgbt+?Wymysł dewiacji i zboczeńców. Związek składa się z kobiety i mężczyzny.

 • MM pisze:

  Banda nietolerancyjnych PiS-dzielców

 • Sławek pisze:

  Jaka to ku..a tęczowa flaga? Jaka? Tęcza – ta prawdziwa – ma 7 kolorów – nie 6. To że kogoś zwalniają z powodu jakiejś szmaty – no cóż – taki mamy klimat. Coraz tego więcej w Polsce….Jeden przed drugim próbuje się popisać, a nawet nie wie ile kolorów ma tęcza.

 • Gość pisze:

  I dobrze skoro w tvn pelno gejow to jest ok ale jak gdzie indziej niechca to tez maja prawo do tego a ta mafia tenczowa mowi duzo o tolerancji ale tylko jak jest jej pokazane innych juz nie toleruje

 • Lech pisze:

  Misiunie głęboki oddech weźcie i odrobinę przemyśleń proszę, zanim palniecie kolejną bzdurę o nienawiści do PiS czy głupiej artystce. To jest telewizja POLSKA! A w Polsce mamy i społeczność LGBT, i wyznawców wszystkich możliwych religii, i zwolenników wszystkich możliwych partii, ruchów społecznych itd. Robienie z TVP narzędzia do przekłamywania rzeczywistości urąga Polakom i naszej inteligencji. Wyciemnianie jest debilne, zwalnianie profesjonalisty za to, że ktoś w publicznej telewizji wyraził swoje poglądy, jest równie głupie. Tak wygląda społeczeństwo i nie ważne jak bardzo się to władzom nie podoba. Miłego dnia i odrobiny pogody ducha życzę, a po deszczu pięknej tęczy!

 • Widz pisze:

  Facet został zwolniony calkiem słusznie. Karin Ann może być dumna ze swojej głupoty.

 • Gość 1000 pisze:

  dlaczegoniektorzy z was tak bardzo nienawidzicie PIS.To taka sama partia jak inne i jak kazda z nich ma swoje poglady.Mozecie ich popierac lub nie ,to przecie kazdego z nas decyzja osobista.Jednak przestancie obrazac ludzi rzadzacych.Jak beda ponowne wybory zaglosujcie za tymi ,ktorzy wam beda odpowiadac.A co do tych umow smiewciowekek to jestem zbulwersowana ,bo to wlasnie tam rzad powinien zaingerowac i gdzie jak gdzie ale w telewizji nie powinnio ich byc.Przecie mozna zawierac kontrakty na konkretne zadania.A moze pan kurski sie opamieta i przestanie niektorych celebrytow faworyzowac i przestanie lekka reka wydawac na nich pieniadze.

 • Karin Ann, czy pisze:

  teraz będziesz utrzymywać wydawcę, który stracił przez ciebie pracę?? Mam nadzieję, że już dotarło do ciebie co mu zrobiłaś!!

 • Gość pisze:

  PROMOWANIE PUBLICZNIE ZBOCZEN DEWIACJI POWINNO BYC KARANE ZBOCZENCY WYLEZLI JAK ROBACTWO I TO POWINNO BYC UKRUCONE LGBT POWINNO BYZ ZAKAZANE JAK NA WEGRZECH I ROSJI

 • Gość pisze:

  Wszyscy w tvp wiedzą gdzie pracują,więc robią to na własne ryzyko. Oprócz tego „współtworzą ” to dziadostwo,mogą się spodziewać wszystkiego.

 • Bardziej Ja pisze:

  Na 100% Wydawca żył z najniższej krajowej zwlaszcza na śmieciówce i na pewno pozostanie na bezrobociu hahaha ludzie opamiętajcie się!!! Czy Wy naprawde jesteście takim ciemogrodem czy tak Wam każą pisać ?

 • Gość pisze:

  To jest po prostu haniebne co ta tvp wyprawia. Tchórzostwo,lizusostwo i zwykła podłość.Co się takiego stało ? Ktoś umarł,komuś się krzywda stała że jakaś pani,nie znana ogółowi,powiedziała parę słów i wyciągnęla tęczową flagę ? Tvp to dno.

 • Gość pisze:

  Jebać LGBT

 • Gość pisze:

  Współczuję wydawcy, może podziękować aktywistce za utratę źródła utrzymania, ale co się spodziewać po takim towarzystwie. Nikt by o niej bez tego nie usłyszał.

 • Gość3r pisze:

  powinno się tą tęczową mendę spałować

 • Jebać PiS pisze:

  Idź się lecz. To nie jej wina, że TVPiS jest przeciwko tolerancji w naszym kraju. Dobrze zrobiła i utarła im nosa. Oby więcej takich akcji.

 • Gość pisze:

  BRAWO ANN.

 • Anna pisze:

  Przez nią stracił, czy przez ciasne, homofbiczne poglądy rządzących?

 • Gość pisze:

  Chyba wiedział na co się pisze zatrudniając się w TVPIS na umowę śmieciową.

 • Gość pisze:

  Jak odeprzeć atak Hunów, którzy znowu zaatakowali naszą cywilizację ???

 • Gość gdjdjje pisze:

  Brawo brawo dla Ann brawo. Wolność równość dla wszystkich

 • Gość pisze:

  Karin Ann powinna co miesiąc płacić z własnej kieszeni 500plus wydawcy zwolnionemu z jej powodu. Człowiek nie dość, że żył na umowach śmieciowych, to teraz przez nią stracił swoje źródło utrzymania.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×