NewsyKevin Mglej schudł 26 kilogramów. Zdradził, co mu pomogło

Kevin Mglej schudł 26 kilogramów. Zdradził, co mu pomogło

Kevin Mglej
Kevin Mglej
Źródło zdjęć: © AKPA
23.04.2024 10:28, aktualizacja: 23.04.2024 14:40

Trzeba przyznać, że metamorfoza Kevina Mgleja robi wrażenie. Ukochany Roxie Węgiel udowadnia, że nie tylko panny młode chudną przed ślubem. Jak tego dokonał?

Kevin Mglej i Roxie Węgiel niedługo biorą ślub, choć plotki głoszą, że jeden jest już za nimi. Ich związek jest pełen kontrowersji, głównie przez to, że Kevin jest o 8 lat starszy od młodziutkiej narzeczonej. Producent muzyczny ma też dziecko z poprzednią partnerką, a od kilku dni jednym z głównych tematów w mediach jest kwestia alimentów na syna Kevina.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kevin Mglej zachwycił na parkiecie "Tańca z gwiazdami"

W ćwierćfinale "Tańca z gwiazdami" mogliśmy podziwiać tańce gwiazd z bliskimi osobami. Roxie Węgiel zaprosiła na parkiet swojego ukochanego, Kevina Mgleja. Trzeba przyznać, że mężczyzna zachwycił zarówno jurorów, jak i widzów. Jego salto, wykonane na początku tańca, zaskoczyło wszystkich.

To, na co zwrócili uwagę internauci, to sylwetka Kevina. Mężczyzna przeszedł metamorfozę i zgubił dodatkowe kilogramy, które pojawiły się u niego w przeciągu ostatniego roku. Jak tego dokonał?

Kevin Mglej schudł 26 kilogramów

Okazuje się, że ogromny wpływ na Kevina miały opnie internautów, którzy nie przebierali w słowach, opisując jego sylwetkę. To dlatego zdecydował się na zmianę.

Czułem się bardzo źle. To chyba przez to już jestem 26 kilogramów chudszy, bo tyle się naczytałem o tym, jakim jestem grubasem - powiedział w wywiadzie z Pomponikiem.

Okazuje się, że Kevin Mglej poważnie potraktował słowa sieciowych specjalistów. 26 kilogramów to naprawdę imponujący wynik i zdecydowanie widać zmianę, gdy patrzy się na nową sylwetkę producenta muzycznego.

Od roku jestem w poważnym treningu - wyznał.

Jak widać Kevin udowadnia, że nie tylko panny młode chudną przed ślubem. Jesteśmy ciekawi zdjęć z ceremonii. Ukochany Roxie Węgiel z pewnością będzie prezentował się fantastycznie.

Kevin Mglej schudł 26 kilogramów
Kevin Mglej schudł 26 kilogramów © Licencjodawca
Kevin Mglej schudł 26 kilogramów
Kevin Mglej schudł 26 kilogramów © Licencjodawca
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także