NewsyKatarzyna Warnke ma 46 lat i zjawiskową figurę. Wyrzuciła z diety ten produkt

Katarzyna Warnke ma 46 lat i zjawiskową figurę. Wyrzuciła z diety ten produkt

Katarzyna Warnke
Katarzyna Warnke
Źródło zdjęć: © KAPIF
oprac. NJA

08.07.2024 06:52, aktual.: 15.07.2024 13:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Warnke, która znana jest przede wszystkim z kontrowersyjnych ról w filmach Patryka Vegi, może pochwalić się zjawiskową figurą. Jesteście ciekawi, jak wygląda dieta aktorki?

Katarzyna Warnke to jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiej sceny artystycznej. Talent oraz odwaga w kreowaniu różnorodnych ról przyniosły aktorce uznanie szerokiej publiczności.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

46-latka, znana z kontrowersyjnych ról w filmach Patryka Vegi (Kobiety mafii" czy "Botoks"), może pochwalić się również występami w produkcjach cieszących się szerokim uznaniem. W 2017 roku zagrała w kryminalnym filmie "Ach śpij kochanie" w reżyserii Krzysztofa Langa.

Rok później pojawiła się w serialu kryminalno-obyczajowym "Chyłka - Zaginięcie", adaptacji popularnych powieści Remigiusza Mroza. Z kolei w 2019 zagrała w komediodramacie "Pan T.". Scenariusz do produkcji zastał napisany przez Marcina Krzyształowicza i Andrzeja Gołdę.

Warto również podkreślić, że Katarzyna Warnke nie boi się łamać konwenansów i otwarcie mówić o swojej seksualności. Na przykład w 2018 roku otworzyła pokaz Macieja Zienia bez ubrań. Musimy przyznać, że wygląda zjawiskowo.

Katarzyna Warnke o swojej diecie

Jakiś czas temu Katarzyna Warnke w rozmowie z "Faktem" otworzyła się na temat swojej diety. Zdradziła, że zrezygnowała z jednego produktu.

Jestem wybredna, jeśli chodzi o jedzenie. Przede wszystkim wystrzegam się cukru. On czyni nam najwięcej zła - wyznała aktorka.

Po raz kolejny temat swojej diety poruszyła w wywiadzie dla Plotka. W rozmowie podkreśliła, że każdy powinien dietę dostosować do siebie.

Każdy musi znaleźć dla siebie właściwy sposób, bo to, co jednemu służy, drugiemu może zaszkodzić - powiedziała.

Wyznała także, że najczęściej przygotowuje sobie posiłek z takich produktów, jak: kasza, warzywa, nasiona i orzechy. Co ciekawe, w swojej diecie unika również mięsa. Jest jeszcze jedna rzecz, którą stara się wyeliminować, jadnak bardzo go lubi.

Kocham nabiał, co podobno nie jest najlepsze. To jest skandal, ja wiem. Ale podobno łączony z oliwą jest ok - powiedziała Plotkowi.
Katarzyna Warnke
Katarzyna Warnke © KAPIF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także