NewsyGrażyna Wolszczak schudła 8 kilogramów. TO wyeliminowała z diety

Grażyna Wolszczak schudła 8 kilogramów. TO wyeliminowała z diety

Grażyna Wolszczak zachwyca figurą
Grażyna Wolszczak zachwyca figurą
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPIF

13.05.2024 14:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Grażyna Wolszczak w wieku 65 lat nadal prezentuje świetną sylwetkę. Gwiazda ustaliła pewne zasady swojej codziennej diety, do których się stosuje. Jest również zwolenniczką medycyny estetycznej.

Chociaż ma już 65 lat, nadal zdaje się doskonale trzymać. Grażyna Wolszczak nieustannie robi duże wrażenie podczas wyjść - wszystko dzięki świetnej figurze. Do zasad jakiej diety stosuje się codziennie?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co wyeliminowała z diety Grażyna Wolszczak?

Na pewnym etapie życia aktorka przekazała się, że jest uczulona na gluten, laktozę i jajka. Naturalnie, musiała zupełnie wyeliminować te składniki ze swojej diety, co pociągnęło za sobą konsekwencje. Gwiazda musiała pożegnać z licznymi potrawami, które gościły często na jej stole. O wszystkim powiedziała w rozmowie z "Wysokimi obcasami".

Okazało się, że z dotychczasowego menu niemal nic nie zostało i trzeba było wymyślić wszystko od nowa. Zmieniliśmy całkowicie kuchnię - powiedziała.

Efektem ubocznym zmiany diety była utrata wagi. Grażyna Wolszczak w ten sposób pozbyła się 8 kilogramów. Jak sama podkreśla, nie lubi rygorystycznych diet, więc nagłe zrzucenie wagi musiała przyjąć jako szczęśliwy przypadek.

Jeśli chodzi o podejście do odżywiania, to zdecydowanie nie jestem fanką restrykcyjnych diet, bo te skutkują zwykle efektem jojo. Staram się zachowywać dyscyplinę jako sposób na życie, choć z drugiej strony nie znoszę ortodoksji - wyjaśniła.

Grażyna Wolszczak nie stroni od medycyny estetycznej

Nie od dziś wiadomo, że aktorka entuzjastycznie podchodzi do kwestii medycyny estetycznej. Sama niejednokrotnie skorzystała i nadal korzysta z rozmaitych zabiegów. Najchętniej decyduje się na laser.

Moimi ulubionymi zabiegami są lasery. Zresztą tego tyle jest i wszystko wspaniałe. Wszystkie te maszyny. Mam oczywiście tę przewagę, że często do mnie dzwonią różne gabinety i proponują wybraną usługę. Zawsze chętnie korzystam - powiedziała w wywiadzie z Faktem.
Grażyna Wolszczak ma świetną figurę (fot. KAPiF)
Grażyna Wolszczak ma świetną figurę (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także