ExclusiveZamieszanie z imieniem córki Piotra Kraśko. Żona dziennikarza oficjalnie komentuje doniesienia tabloidu [WIDEO]

Zamieszanie z imieniem córki Piotra Kraśko. Żona dziennikarza oficjalnie komentuje doniesienia tabloidu [WIDEO]

Karolina Ferenstein-Kraśko córka
Karolina Ferenstein-Kraśko córka

28.06.2019 22:57, aktual.: 29.06.2019 04:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr Kraśko ma dwóch synów i jedną córkę. Laura przyszła na świat w styczniu 2016 roku. Dziewczynka jest oczkiem w głowie uwielbianego przez widzów dziennikarza, który każdą wolną chwilę spędza w towarzystwie dzieci i swojej piękniej żony Karoliny Ferentein-Kraśko. Para co jakiś czas pojawia się na wydarzeniach publicznych, najczęściej wybierają imprezy o charakterze charytatywnym lub uroczyste luksusowe bale z udziałem największych tuz polskiego show-biznesu.

W miniony czwartek małżonkowie uczestniczyli w inauguracji sezonu wakacyjnego, przy okazji którego Karolina udzieliła wywiadu naszej reporterce. W rozmowie nawiązała do tematu zmiany imienia swojej córki, którym na początku czerwca żyły wszystkie serwisy o życiu gwiazd:

Ja myślę, że w naszej rodzinie jest taka tradycja. Wszyscy myślą, że ja jestem Karolina, właśnie dla najbliższych, dla przyjaciół, dla rodziny. Moje takie imię używane najbardziej jest Malina, więc podobnie jest z moją córką, że w domu mówimy po prostu do niej Lara i ona też tak o sobie mówi, a w dokumentach jest Laura. To już jest pełna dowolność. Jak będzie dorosła sama zdecyduje.

Laura na przemyślenie swojej decyzji ma jeszcze co najmniej 15 lat. Dokładnie w 2034 roku córka państwa Kraśko przekroczy granicę pełnoletności.

  • Karolina Ferenstein-Kraśko - inauguracja Lata w Wilanowie 2019
  • Slider item
  • Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała córkę Laurę
  • Piotr Kraśko pokazał zdjęcie z córką
  • Piotr Kraśko z córką - Maraton w Gałkowie
  • Piotr Kraśko z córką -  Maraton Mazury
  • Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko - zawody jeździeckie w Sopocie
[1/7] Karolina Ferenstein-Kraśko - inauguracja Lata w Wilanowie 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także