Szukaj

Córka Piotra Kraśki dostała nowe imię! 4-latka już nie jest Laurą!

Karolina Ferenstein-Kraśko i jej mąż Piotr Kraśko wspólnie wychowują trójkę dzieci: dwóch synów i jedną córkę. Okazuje się, że małżonkowie wkrótce zmienią imię dziewczynki. Na jakie?
Piotr Kraśko - córka

Piotr Kraśko - córka

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko prawie cztery lata temu po raz trzeci zostali rodzicami. Wówczas na świat przyszła długo wyczekiwana córeczka, która z upływem czasu wyrasta na prawdziwą piękność i, jak widać po zdjęciach opublikowanych podczas Wielkanocy, coraz bardziej przypomina mamę.

Niedługo w życiu dziewczynki szykuje się spora rewolucja. Chociaż oficjalnie ma na imię Laura, przez rodzinę i przyjaciół nazywana jest Lara lub Larcik:

Przyjęło się jednak, że cała rodzina praktycznie od narodzin mówi do niej Lara. Zresztą ona sama też tak o sobie mówi i nie lubi gdy ktoś się do niej zwraca per Laurka – zdradził w rozmowie z Faktem znajomy rodziny.

Rodzice postanowili więc uporządkować tę sprawę. Jak informuje Karolina Ferenstein-Kraśko, decyzja już zapadła i wkrótce nadejdzie czas by podjąć odpowiednie kroki prawne:

Zdecydowaliśmy, że zmienimy jej imię. Teraz trzeba tylko zająć się złożeniem odpowiednich dokumentów – potwierdziła w rozmowie z tabloidem mama dziewczynki.

Zdjęcia uroczej córeczki Piotra i Karoliny znajdziecie w galerii.

Zobacz: Anna Kalczyńska, Piotr Kraśko, Marta Kuligowska – gwiazdy bawiły się się u Karoliny Ferenstein-Kraśko w Gałkowie. Kto jeszcze wziął udział w Maratonie Mazury?

Zobacz: Piotr Kraśko pochwalił się uroczą córką! Lara wyrasta na prawdziwą piękność!

Zobacz: Edyta Górniak to niezła flirciara! Na oczach widzów zaczepiła Piotra Kraśko


Piotr Kraśko - Wielkanoc 2019Piotr Kraśko z córką - Maraton Mazury

Piotr Kraśko z córką - Maraton Mazury

Piotr Kraśko z córeczka Laura na majówce w Gałkowie

Piotr Kraśko z córeczka Laura na majówce w Gałkowie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×