ExclusivePrzetakiewicz o relacji z Kayah: "Nie byłyśmy nigdy koleżankami". Na ślubie ma wystąpić w szczególnej roli

Przetakiewicz o relacji z Kayah: "Nie byłyśmy nigdy koleżankami". Na ślubie ma wystąpić w szczególnej roli

Joanna Przetakiewicz, Kayah
Joanna Przetakiewicz, Kayah
25.09.2020 11:00, aktualizacja: 25.09.2020 12:31

Zanim Rinke Rooyens związał się z Joanną Przetakiewicz, spotykał się z wieloma bardzo atrakcyjnymi kobietami. Najdłużej był z Kayah, z którą wziął ślub w 1998 roku. Ich małżeństwo przetrwało 12 lat. Para ma wspólnego syna – 21-letniego Rocha.

Rinke po rozstaniu z Kayah długo szukał swojej drugiej połówki. Związał się m.in. ze stylistką Tańca z gwiazdamiMalwiną Wędzikowską, spotykał się również z menadżerką Joanny Krupy – Justyną Bulińską. Nie były to jednak długie relacje. Dopiero Joanna Przetakiewicz sprawiła, że serce holenderskiego milionera zaczęło bić szybciej. Jeszcze niedawno planowali tworzyć związek partnerski. Dziś są gotowi na przełomowy krok dla ich relacji.

Joanna Przetakiewicz o Kayah. Czy zaśpiewa na jej ślubie?

Już wkrótce producent telewizyjnych hitów i czołowa polska projektantka, powiedzą sobie tak. Ich ślub podobno odbędzie się w Grecji, a na liście gości nie brakuje gwiazd, z którymi oboje przyjaźnią się od lat. Sporo emocji w kolorowej prasie wywołała obecność Kayah. Rzadko zdarza się, by byli małżonkowie utrzymywali tak imponującą, przyjacielską relację po rozwodzie.

Joanna w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że z Kayah zna się od dawna. Jej obecność na liście zaproszonych świadczy o wielkim szacunku, jakim darzą się wzajemnie:

To jest posunięcie bardzo dojrzałe. Które bardzo wiele mówi o nas. O tym, jak bardzo my się nawzajem szanujemy, jak się lubimy. Ile my mamy nawzajem dla siebie sympatii. Ja Kayah znam odkąd miałam 17-18 lat. Nie byłyśmy nigdy koleżankami, ale zawsze ją lubiłam. I bardzo ją lubię i szanuję do tej pory. Podziwiam jako artystkę. Jest mamą Rocha, jest to była żona Rinke i nie wyobrażam sobie, żeby nie było jej na naszym ślubie, więc bardzo się cieszę, że będzie.

Czy Kayah zaśpiewa na ślubie Joanny i swojego byłego męża?

Zobaczymy.

Cała rozmowa poniżej.

Kayah i Joanna Przetakiewicz
Kayah i Joanna Przetakiewicz
Kayah, Rinke Rooyens, syn Roch
Kayah, Rinke Rooyens, syn Roch
Kayah i Rinke Rooyens
Kayah i Rinke Rooyens
Kayah i Rinke Rooyens
Kayah i Rinke Rooyens
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens- urodziny La Manii
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens- urodziny La Manii
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także