Szukaj

Za miesiąc ślub Przetakiewicz i Rooyensa! Na liście gości mnóstwo gwiazd. Piękniejszego miejsca za granicą nie mogli sobie wybrać

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens planują ślub — donosi Pudelek. Para podobno przygotowuje spektakularne wydarzenie, o którym może być głośno. Co wiadomo na ten temat?

Joanna Przetakiewicz stworzyła znaną markę La Mania. Projektantce doskonale układa się nie tylko zawodowo, ale także w życiu prywatnym. Już jakiś czas temu znalazła szczęście u boku Rinkego Rooyensa.

Para początkowo ukrywała swój związek, z czasem obecność paparazzi przestała im przeszkadzać. Razem pojawiają się na branżowych imprezach, publikują wspólne zdjęcia w social mediach. Producent dba, by jego ukochana zawsze czuła się wyjątkowo. Z okazji imienin przygotował dla niej wyjątkową niespodziankę, o której pisaliśmy tutaj.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens planują ślub?

Wygląda na to, że Przetakiewicz i Rooynes planują postawić kolejny krok w swojej relacji. Tak przynajmniej twierdzi informator Pudelka, który donosi, że para przygotowuje się do ślubu.

Osoba z najbliższego otoczenia donosi, że ten szczególny dzień w życiu zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Przetakiewicz i Rooyens podobno planują się pobrać już na przełomie września i października, chcą zalegalizować związek w Grecji. Zapewniają zaproszonym gościom przelot na miejsce uroczystości:

Joasia i Rinke wezmą ślub w Grecji na przełomie września i października. Na liście gości jest kilkadziesiąt osób z show biznesu. Mimo że gośćmi będą sami zamożni ludzie, to młoda para funduje wszystkim samolot i to Rinke zapłaci za przeloty – donosi Pudelkowi osoba z najbliższego otoczenia Przetakiewicz.

Informator tabloidu jest przekonany, że szykuje się spektakularna uroczystość, która potrwa nie jeden, a aż trzy dni. Na liście gości znajduje się mnóstw gwiazd:

Przetakiewicz traktuje to wesele jako event życia. Wesele będzie trwało 3 dni i ma przyćmić wszystkie dotychczasowe w show biznesie. Zaproszonych jest jedynie 38 osób – sama „śmietanka”, w tym m.in. Edward Miszczak – dodaje osoba z otoczenia gwiazd.

Oprócz osób związanych z telewizją wśród zaproszonych podobno mają pojawić się także osoby związane ze środowiskiem finansowym. Na ten moment zainteresowani nie odnieśli się do doniesień portalu.


Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – Bal TVN 2019

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – Bal TVN 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×