Szukaj

Rinke Rooyens rozpieszcza Joannę Przetakiewicz. Jej imieninowy prezent, to szczyt luksusu

Joanna Przetakiewicz - imieniny

Joanna Przetakiewicz - imieniny

Joanna Przetakiewicz świętowała imieniny w stylu wielkich gwiazd. Rinke Rooyens zadbał o to, żeby cały dzień był wyjątkowy, a do tego zafundował jej wspaniały prezent. To szczyt luksusu.

Patrząc na zdjęcia Joanny Przetakiewicz, można odnieść wrażenie, że czas się dla niej zatrzymał. Gwiazda wygląda zjawiskowo – ma piękną cerę, lśniące włosy, nienaganną sylwetkę, a do tego zawsze jest świetnie ubrana i tryska energią.

Tysiące internautów szczerze kibicują bizneswoman, a ta w zamian pozwala im zajrzeć do swojego prywatnego życia. Mnóstwo kobiet stawia sobie Joannę za wzór do naśladowania. W końcu niewiele jest „pięćdziesiątek” w Polsce, które wyglądają na co najmniej o 20 lat młodsze. Do tego jeszcze jest autorką inicjatywy, która wsparła Polaków w czasie pandemii – chodzi oczywiści o Erę Nowych Kobiet.

Prywatnie jest w szczęśliwym związku z Rinke Rooyensem. Producent dba o to, żeby jego kobieta zawsze była dopieszczona. Zorganizował jej imieniny, których z pewnością długo nie zapomni.

Jaki prezent dostała na imieniny Joanna Przetakiewicz?

Joanna Przetakiewicz 24 maja obchodziła imieniny, więc Rinke Rooyens, jako że jest prawdziwym romantykiem, który uwielbia zaskakiwać ukochaną, zorganizował dla niej coś specjalnego. Projektantka podczas tego wyjątkowego dnia mogła liczyć na wiele niespodzianek. Relację z udostępniła na Instastory:

Słuchajcie, wiem, że Rinke zrobił mi niespodziankę. Chodźcie ze mną – zaprosiła obserwujących.

Najpierw odkryła pięknie przystrojony balonami basen:

O matko, ale czad, coś pięknego. Bajka – zachwycała się.

Był wielki tort i mnóstwo kwiatów, a także upominki od przyjaciół. Największa niespodzianka czekała na nią jednak przed domem. Rinke Rooyens zaparkował tam jej ekskluzywny prezent – czerwony samochód Porsche 911 vintage.

Wow – wykrztusiła Joanna, zszokowana gestem partnera.

Trzeba przyznać, że taką kobietę, jak Joanna trudno zaskoczyć prezentem, ale producent stanął na wysokości zadania. Taki samochód, to prawdziwe cacko i  chętnie jeździłby nim każdy miłośnik motoryzacji.


Joanna Przetakiewicz - prezent imieninowy

Joanna Przetakiewicz - prezent imieninowy

Rinke Rooyens z tortem dla Joanny Przetakiewicz

Rinke Rooyens z tortem dla Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz - imieniny

Joanna Przetakiewicz - imieniny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×