Szukaj

Joanna Przetakiewicz pomaga Polakom przetrwać epidemię koronawirusa. O jej inicjatywie będzie głośno latami

Joanna Przetakiewicz pomaga Polakom przetrwać epidemię koronawirusa. Era Nowych Kobiet, czyli klub, którego działalność nadzoruje, ruszył ze szlachetną inicjatywą. Jaką?

Koronawirus w Polsce rozprzestrzenia się z każdym dniem. We wtorkowy poranek potwierdzono ponad 774 przypadków zakażeń oraz ujawniono, że dziewiąta osoba zmarła. By zmniejszyć ryzyko kolejnych zachorowań, odwołano imprezy masowe, zamknięto kina, teatry, szkoły. Apeluje się, by bez potrzeby nie wychodzić z domu.

Joanna Przetakiewicz wspiera Polaków realną pomocą. W jaki sposób?

Jak przetrwać ten trudny czas? Pomocną dłoń do Polaków wyciągnęła Joanna Przetakiewicz, która wraz z klubem Ery Nowych Kobiet, powołała do życia doradczy sztab kryzysowy. Niezależnie od okoliczności, będzie on próbował dawać radość, siłę i motywację, o czym projektantka poinformowała swoje obserwatorki w social mediach.

Dlatego, jeśli choć przez chwilę poczułaś się ostatnio zmartwiona lub samotna nie pozwolimy Ci tkwić w tym dłużej. BĄDŹMY W TYM RAZEM! Szukajmy rozwiązań. Wspólnie. – zaapelowała Przetakiewicz

Bezpłatnie można korzystać z porad ekspertów z takich dziedzin jak m.in. psychologia, prawo, biznes, ekonomia, edukacja, zdrowie i dietetyka oraz HR.

Ekspertami są wolontariusze, którzy chcą dzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem i wspierać każdą z nas. Wraz z naszym sztabem kryzysowym zapewniamy Ci możliwość indywidualnej konsultacji. Możesz pytać o co chcesz. Kiedy chcesz i ile potrzebujesz. Chcemy Cię wspierać i inspirować do zmian.

View this post on Instagram

POWOŁUJEMY DORADCZY SZTAB KRYZYSOWY. Przejdziemy przez to wszystko RAZEM ♥️ ????#NowaEraWspiera Niezależnie od okoliczności, chcemy dawać Ci siłę, radość, wsparcie i motywację. Dlatego, jeśli choć przez chwilę poczułaś się ostatnio zmartwiona lub samotna nie pozwolimy Ci tkwić w tym dłużej. BĄDŹMY W TYM RAZEM! Szukajmy rozwiązań. Wspólnie. ♥️ JUŻ OD DZIŚ możesz BEZPŁATNIE skorzystać z porady eksperta takich dziedzin jak: ????psychologia ???? psychologia dziecięca ???? prawo, biznes ???? HR ???? zdrowie & dietetyka, ???? ekonomia ???? edukacja Ekspertami są wolontariusze, którzy chcą dzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem i wspierać każdą z nas. Wraz z naszym sztabem kryzysowym zapewniamy Ci możliwość indywidualnej konsultacji. Możesz pytać o co chcesz. Kiedy chcesz i ile potrzebujesz. Chcemy Cię wspierać i inspirować do zmian. To naprawdę proste ❗️ 1. #zostańwdomu 2. Wejdź na stronę www.nowaerawspiera.pl 3. W formularzu określ kategorię eksperta, do którego kierujesz swoją wiadomość. 4. Opisz swój problem (max.300 słów) 5. Wpisz adres e-mail, wyślij i oczekuj na odpowiedź eksperta. ALE TO NIE KONIEC! Nasze Social media od dzis również posłużą Ci jako źródło pełne rozwiązań i porad eksperckich. ???? Od tej pory, na naszym Facebooku ukazywać się będą dodatkowe porady ekspertów w różnym zakresie. ???? Będziesz mogła wziąć także udział w Q&A (czat) na żywo, podczas którego ekspert z danej dziedziny odpowie na pytania użytkowniczek. ????A już jutro (24.03) widzimy się. Oczywiście online, bo #Kwarantanna 🙂 na Facebooku @eranowychkobiet_klub Z przyjemnością odpowiem na każde Twoje pytanie ♥️ . . . . #eranowychkobiet #koronawirus #pomocedydaktyczne

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

Jak skorzystać z pomocy? To naprawdę proste, wystarczy tylko trzymać się tych czterech podpunktów:

1. #zostańwdomu
2. Wejdź na stronę www.nowaerawspiera.pl
3. W formularzu określ kategorię eksperta, do którego kierujesz swoją wiadomość.
4. Opisz swój problem (max.300 słów)
5. Wpisz adres e-mail, wyślij i oczekuj na odpowiedź eksperta.

To jednak nie koniec. W social mediach klubu odbędą się m.in. czaty na żywo, podczas których eksperci odpowiedzą na pytania użytkowniczek. Na pomysł entuzjastycznie zareagowały internautki, które uważają, że takie inicjatywy są bardzo potrzebne:

  • W zorganizowanym zespole siła. Pozdrawiam serdecznie.
  • Świetna inicjatywa, brawo!!!
  • Genialny pomysł.

Trudno nie zgodzić się z tymi wpisami. To wspaniała inicjatywa i będzie o niej głośno w kolejnych latach.

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz pokazała popisowe danie. Jest proste, smaczne i idealne dla początkujących kucharzy


Joanna Przetakiewicz wspiera Polaków pomocą psychologiczną

Joanna Przetakiewicz wspiera Polaków pomocą psychologiczną

Joanna Przetakiewicz bez makijażu i Jarosław Młotkowski

Joanna Przetakiewicz bez makijażu i Jarosław Młotkowski

Dawid Woliński, Joanna Przetakiewicz - Magiczna Gwiazdka w Wiosce Świętego Mikołaja 2019

Dawid Woliński, Joanna Przetakiewicz - Magiczna Gwiazdka w Wiosce Świętego Mikołaja 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×