Ślub Jonny Przetakiewicz. Na liście gości niespodziewane nazwisko. Kto by pomyślał, że się przyjaźnią

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz organizuje wesele dekady. Powie tak ukochanemu Rinke Rooyensowi w słonecznej Grecji. Na liście gości pojawiło się zaskakujące nazwisko.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyns tworzą bardzo szczęśliwy związek. Co jakiś czas pojawiają się na branżowych imprezach, publikują wspólne zdjęcia w social mediach, na których nie szczędzą sobie czułości. Kwestią czasu było to, że wezmą ślub. O decyzji, że to już czas, projektantka niedawno poinformowała w social mediach.

Ten rok jest zaskakujący i niełatwy dla nas wszystkich. Ma też swoje dobre strony, bo wielu pomógł zobaczyć to, co ponadczasowe, co wartościowe i co jest ważne: Kochać siebie i innych. Troszczyć czule. Rozmawiać częściej. Pielęgnować bliskość. Razem z Rinke chcemy się z Wami podzielić naszą radością: KOCHANI Już niedługo zostaniemy mężem i żoną. BO MIŁOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA.

Obecnie jest w trakcie organizowania przyjęcia, które z pewnością będzie spektakularne.

Kto się pojawił na liście gości weselnych Joanny Przetakiewicz?

Uroczystość zaślubin odbędzie się na początku października w Grecji, dokąd para zaprosiła swoich gości. Party podaje, że ceremonia potrwa trzy dni, a wśród uczestników wydarzenia nie zabraknie znanych postaci z show-biznesu, a także trzech synów Joanny: Aleksandra, Filipa i Jakuba oraz syna Rinke i Kayah — Rocha.

W związku z tym wiele osób nurtowało pytanie, czy zaproszenie otrzyma także była żona Rooyensa. Informator Pudelka potwierdza, że artystka jest na liście.

Rinke i Joasi zależy na dobrych relacjach z Kayah. Cenią ja jako kobietę i artystkę. Poza tym uważają, że to w dobrym stylu pokazać, że ich relacje są z klasą – powiedziała portalowi osoba z otoczenia pary.

Szykuje się wspaniałe przyjęcie, a Joanna Przetakiewicz z pewnością zapewni swoim gościom niezapomniane chwile.

 


Joanna Przetakiewicz chwali się sypialnią

Joanna Przetakiewicz chwali się sypialnią

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×