NewsyTabloid ogłosił ciążę Joanny Opozdy! Przed ślubem aktorki z Antkiem wypłynęły cudowne wieści

Tabloid ogłosił ciążę Joanny Opozdy! Przed ślubem aktorki z Antkiem wypłynęły cudowne wieści

Joanna Opozda i Antek Królikowski
Joanna Opozda i Antek Królikowski
Krystyna Miśkiewicz
05.08.2021 09:40, aktualizacja: 05.08.2021 16:45

Joanna Opozda od zeszłego roku jest związana z Antkiem Królikowskim. Aktorska para zaczęła się spotykać zaledwie kilka dni po tym, jak gwiazdor filmów Patryka Vegi rozstał się ze swoja poprzednią dziewczyną. Uczucie pomiędzy nim a Asią zrodziło się wręcz błyskawicznie. Zakochani po jakimś czasie przestali ukrywać się z tym co ich łączy i wrzucili do sieci pierwsze wspólne zdjęcia. Przez kilka kolejnych miesięcy pokazywali się wspólnie na branżowych wydarzeniach i chwalili się kolejnymi kadrami, na których okazywali sobie mnóstwo uczuć. Ogromnym zaskoczeniem było, gdy pod koniec zeszłego roku Joanna nagle poinformowała, że ona i Antek nie są już razem. Na Instagramie opublikowała oficjalne oświadczenie.

Uczucie zakochanych było jednak na tyle silne, że po kilku miesiącach postanowili dać sobie kolejną szansę. Tym razem ich relacja wkroczyła na zupełnie inny poziom. W kolorowej prasie od kilku tygodni pojawiają się doniesienia o zaręczynach i rychłym ślubie. Antek podczas ostatniego występu na scenie potwierdził, że oświadczył się Asi.

Chciałbym jeszcze tylko troszkę prywaty na koniec. Chciałem zadedykować tę piosenkę mojej narzeczonej, która ogląda nas teraz, ale nie może być z nami. Pozdrawiam Asiu, kocham cię, do zobaczenia, oglądaj nas, nie śmiej się ze mnie za bardzo, będę się starał – mówił na festiwalu imienia swojego ojca.

Joanna Opozda jest w ciąży? Sensacyjne doniesienia jednego z tygodników

Gwiazda serialu Pierwsza miłość niedawno świętowała urodziny. Po zdjęciach i relacjach, które pojawiły się w social mediach, szybko można było wywnioskować, że impreza została połączona z jej wieczorem panieńskim. Zaledwie kilka dni później w kolorowej prasie zaczęły pojawiać się informacje dotyczące jej ślubu z Antkiem. Super Express poinformował, że odbędzie się on już w najbliższy weekend, a zakochani zapłacą fortunę za uroczystość.

Ślub odbędzie się już w najbliższy weekend w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Natomiast przyjęcie weselne w pałacu w Zdunowie – za Nowym Dworem Mazowieckim — poinformował tabloid.

Teraz tygodnik Na żywo poinformował, że szybka decyzja o ślubie jest prawdopodobnie spowodowana tym, że zakochani spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Z tej wiadomości miała bardzo ucieszyć się teściowa przyszłej panny młodej.

Już niebawem w rodzinie szykuje się prawdziwa rewolucja. Zakochani chcą się pobrać. Uroczystość ma się odbyć 8 sierpnia. Mama Antka Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma jeszcze jeden powód do radości! Jest już babcią Józia, wnuka, którego dał jej młodszy syn Jan i jego partnerka. A teraz maleństwa oczekują też Joasia i Antek - czytamy w Na żywo.

Jak na razie sami zainteresowani nie odnieśli się ani do informacji o ślubie, ani do doniesień o ciąży. Czy te informacje okażą się prawdą dowiemy się prawdopodobnie za kilka miesięcy.

  • Joanna Opozda
  • Joanna Opozda i Antek Królikowski znowu razem
  • Antek Królikowski i Joanna Opozda na spacerze
  • Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze filmu Banksterzy
  • Joanna Opozda i Antoni Królikowski na premierze teledysku
  • Joanna Opozda i Antek Królikowski na imprezie butiku online
  • Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach
[1/7] Joanna Opozda
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także