Ujawniono, kiedy odbędzie się ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Zakochani za wesele zapłacą fortunę. Kwota zwala z nóg

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Antek Królikowski i Joanna Opozda planują ślub. Jeden z tabloidów ujawnił, kiedy się on odbędzie, a także ile zakochani zapłacą za wesele. Ta kwota zwala z nóg.

Antek Królikowski i Joanna Opozda zaczęli się spotykać w zeszłym roku. Odkąd potwierdzili, że są razem, nie zamierzali się ukrywać. Pojawili się na kilku branżowych imprezach, a także zaczęli publikować wspólne zdjęcia w social mediach. Chociaż przez kilka miesięcy wydawało się, że tworzą szczęśliwy związek, pod koniec roku pojawiło się oświadczenie o ich rozstaniu.

Zakochani postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Jak ujawniła aktorka w social mediach, udało im się pokonać kryzys. Aktualnie są szczęśliwi i to jest dla nich najważniejsze:

Tylko my wiemy dlaczego się rozstaliśmy. Powody oczywiście były, ale nie chcemy już do tego wracać… Nie ukrywam, że to był dla nas bardzo trudny czas, pełen stresu, łez i cierpienia. Wierze jednak, ze w życiu wszystko dzieje się po coś. Ostatecznie pokonaliśmy kryzys. Kosztowało to wiele pracy zarówno mnie jak i Antka. Dziś jesteśmy szczęśliwi i to jest dla nas najważniejsze.

Antek Królikowski i Joanna Opozda: ślub. Kiedy się odbędzie? Koszty wesela

Królikowski i Opozda nie tylko zaczęli się spotykać, ale także przygotowują się do ślubu. Super Express ujawnił, że wydarzenie zbliża się wielkimi krokami — podobno odbędzie się już w najbliższy weekend:

Ślub odbędzie się już w najbliższy weekend w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Natomiast przyjęcie weselne w pałacu w Zdunowie – za Nowym Dworem Mazowieckim — czytamy w tabloidzie.

Mówi się, że przyszła młoda para urządzi wesele w eleganckim pałacu, który ma szansę wynająć na wyłączność. Może też zarezerwować jedną albo dwie sale, lub elegancki pawilon z drewnianym parkietem znajdujący się w ogrodzie. Pomieści on nawet 200 osób (zdjęcia tutaj). Super Express ujawnił, jakie dania prawdopodobnie pojawią się na stołach:

W pałacu serwuje się głównie kuchnię polską i francuską, opartą na mięsiwach. W ofercie jest też szeroki wachlarz słodkości. Oczywiście możliwy jest indywidualny dobór menu, cena zatem za jeden „talerzyk” to min. 400 zł. Alkohole to koszt 110 zł od osoby – do wyboru każdy rodzaj, od piw po mocne trunki. W dodatku można zamówić jeszcze duet smyczkowy, który umili gościom początek imprezy.

Szacuje się, że wesele Opozdy i Królikowskiego może kosztować około 200 tys. zł. Czekamy więc na zdjęcia z uroczystości.


Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach

Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach

Joanna Opozda, Antek Królikowski - gwiazdy na premierze filmu Czyściec

Joanna Opozda, Antek Królikowski - gwiazdy na premierze filmu Czyściec

Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze filmu Banksterzy

Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze filmu Banksterzy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×