NewsyJoanna Jabłczyńska tuż przed morderczym wyzwaniem

Joanna Jabłczyńska tuż przed morderczym wyzwaniem

Joanna Jabłczyńska tuż przed morderczym wyzwaniem
Izabela Wodzińska

10.10.2015 21:07, aktual.: 11.10.2015 09:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Jabłczyńska nie daje za wygraną. Nie jest też posiadaczką przysłowiowego "słomianego zapału". Jak sobie coś postanowi -  tak zrobi. Tym razem też tak było. Wyznaczyła sobie cel i go osiągnęła. Postanowiła, że przebiegnie 24 kilometry w lesie Kabackim, miejscu, które ukochali warszawiacy uprawiający ten sport. Aktorka wybrała się tam ze swoim pupilem. Dziś pogoda nie była łaskawa dla biegaczy, mimo to aktorka postanowiła złapać formę. Zaapelowała też, by do niej dołączyć.

Dziś ok.17 ekipa ze zdjęcia zamierza podjąć się bohaterskiego czynu i przebiec w akcie samounicestwienia 24 km w Lesie Kabackim. Zapraszamy chętnych do obejrzenia/współuczestniczenia w powyższym. Krótsze dystanse dozwolone. Docenimy każdy wspólny kilometr niedoli - napisała aktorka

Jak powiedziała tak zrobiła. Przebiegła 24 kilometry, a bieg rejestrowała aplikacja w smartfonie. Wynikiem pochwaliła się upubliczniając mapkę, na której aplikacja rozrysowała ślad jej biegu. To najlepszy dowód, że aktorka dopięła swego!

Gratulujemy wytrwałości, kondycji i samozaparcia. Jak na to patrzymy to nas bolą nogi i świszczy nam w płucach:). Czy jednak 24 kilometrów biegu to nie za dużo?

Joanna Jabłczyńska szykuje się do biegu
Joanna Jabłczyńska szykuje się do biegu
Joanna Jabłczyńska udostępnia trasę biegu
Joanna Jabłczyńska udostępnia trasę biegu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także