NewsyMonika Richardson i Zbigniew Zamachowski dzielą wspólny majątek. Już wiadomo, co aktor zostawił byłej ukochanej

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski dzielą wspólny majątek. Już wiadomo, co aktor zostawił byłej ukochanej

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska
Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska
Krystyna Miśkiewicz
25.06.2021 06:00

Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson przez wiele lat byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Chociaż na samym początku nie wróżono im szczęścia, to z biegiem lat udowadniali, że są dla siebie stworzeni. Dla każdego z nich było to już trzecie małżeństwo i nietrudno było o brak zainteresowania ze strony prasy i fanów. Aktor i dziennikarka chętnie pokazywali się razem na salonach i pozowali do zdjęć. Niestety sceptycy w tym przypadku mieli rację, a małżeństwo nie zdołało przetrwać próby czasu. Od kilku miesięcy wiadomo, że nie są razem.

Plotki o kryzysie w związku pojawiły się w momencie, gdy paparazzi przyłapali Zamachowskiego podczas wynoszenia rzeczy ze wspólnego mieszkania na Żoliborzu. Aktor długo nie komentował tego, co się wydarzyło, jednak jego żona  w jednym z wywiadów nie żałowała szczegółów rozpadu kolejnego małżeństwa.

Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie – to były kłopoty jak w innych związkach – wyjawiła Zamachowska w rozmowie z „Wprost”.

Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson dzielą wspólny majątek

Zbigniew Zamachowski miał zauroczyć się koleżanką z teatru, czyli aktorką Gabrielą Muskałą, a i Monika długo nie leczyła złamanego serca. Dziennikarka od jakiegoś czasu spotyka się z Konradem Wojterkowskim. Para była już na wspólnych wakacjach w Hiszpanii, a ostatnio zadebiutowali na salonach. Zakończenie małżeństwa z aktorem jest już tylko kwestią formalności. Super Express donosi, że rozchodząca się para ma już za sobą pierwsze rozmowy dotyczące podziału majątku.

Teraz oboje omawiają sprawy majątkowe, by wkrótce spotkać się w sądzie na rozprawie rozwodowej – czytamy w tabloidzie.

Zamachowski nie tylko w styczniu opuścił ich wspólne mieszkanie, ale miał także oddać żonie kluczyki do luksusowego samochodu, którym do tej pory jeździł. Wygląda na to, że rozwód znanej pary jest kwestią najbliższych tygodni.

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski na branżowej imprezie
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski na branżowej imprezie
Fot. akpa
Fot. akpa
Monika i Zbigniew Zamachowscy
Monika i Zbigniew Zamachowscy
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski na branżowej imprezie
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski na branżowej imprezie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także