Monika Richardson zabrała partnera na ściankę. Wielki debiut nowej pary na salonach. Stworzyli piękny duet

Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson zadebiutowała na salonach z nowym partnerem, Konradem Wojterkowski. Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Monika Richardson przez dziesięć lat była partnerką, a przez prawie siedem żoną Zbigniewa Zamachowskiego. Chociaż wydawałoby się, że są ze sobą szczęśliwi, na początku 2021 roku poinformowali o tym, że ich drogi się rozeszły. Dziennikarka długo nie narzekała na samotność. Zaczęła się spotykać z biznesmenem, Konradem Wojterkowskim. Niedawno wybrali się na wspólny urlop z dziećmi, który relacjonowali w social mediach.

Fakt, że Monika jest szczęśliwa, nie spodobał się części internautów. Podkreślali, że w ich ocenie za szybko weszła w nowy związek. Richardson nie pozostawiła tego bez reakcji. W jednym poście na Instagramie napisała, że jeszcze nie pogodziła się z rozstaniem z Zamachowskim. Podkreśliła, że być może nigdy nie dojdzie w pełni do siebie. Przyznała, że była osobą współuzależnioną:

Dzisiaj zamieszczam jeszcze jeden fragment książki Kuby Zająca „HALT”, tym razem o grozie samotności, nie tylko alkoholika. Pytacie, czy nie za szybko zamknęłam poprzedni rozdział życia. Otóż ja jeszcze niczego nie zamknęłam. Długo będę się leczyć z mojego dziesięcioletniego związku, w którym byłam złodziejką męża, złą macochą i osobą współuzależnioną jednocześnie. Może nigdy nie dojdę do siebie w pełni.

Richardson dodała, że nie zamierza pozwolić sobie jednak na to, by życie uciekło jej między palcami.

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski zadebiutowali na imprezie

Monika Richardson nie tylko wybrała się z nowym partnerem na wakacje, ale niedawno pojawiła się z nim na branżowej imprezie, szóstej edycji plebiscytu Lwice Biznesu. Zakochani wspólnie pozowali do zdjęć.

Dziennikarka postawiła na długą, ciemną narzutę, którą połączyła z jasną, elegancją sukienką. Wybrała ciemną torebkę. Włosy zaczesała na bok, zadbała o wieczorowy makijaż. Jej partner pozwolił sobie na nieco luźniejszy look. Ubrał się w T-shirt z nadrukiem, który połączył z czarnymi spodniami i marynarką.

Gwiazda, oprócz tego, że zaliczyła debiut z nowym partnerem na salonach, odebrała nagrodę, czym pochwaliła się na Instagramie:

Taką statuetkę dostałam i nie zawaham się jej użyć… A że jestem Lwicą Biznesu, to zapraszam do skorzystania z usług Richardson PR. Osobiście uważam, że warto. Miłego piątunia!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Monika Richardson (@monikarichardson)

Zdjęcia Moniki Richardson i jej nowego partnera zrobione podczas tego wydarzenia znajdziecie w galerii.


Monika Richardson i Konrad Wojterkowski na branżowej imprezie

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski na branżowej imprezie

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski na branżowej imprezie

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski na branżowej imprezie

Monika Richardson odebrała nagrodę

Monika Richardson odebrała nagrodę

Komentarze

 • Gość pisze:

  Przepięknie ,z klasą uśmiech na twarzy oby tak dej! Powodzenia

 • Beata pisze:

  Dlaczego zawsze kobieta jest obwiniana, ze zabiera faceta.Sam poszedl i widac, ze wierny to On nie będzie nigdy.To On powinien się zastanowic, bo faceci pięknie koloryzują i klamia jaka ta zona jest okropna.

 • Gość Barbi pisze:

  No wyglądacie pięknie.Zycze wam szczęścia.Aby wasz związek przetrwał długo i szczęśliwie.

 • Gość pisze:

  Koszmarna

 • Gość pisze:

  Łowczyni posagów i kolekcjonerka mężów to jedno co mi przychodzi do głowy jak na nią patrzę i te jej lisie oczy…..

 • Gość pisze:

  Ten Zbysio Z. to znany fircyk i nikt go nie odciągał od tzw. rodziny, tak przynajmniej plotka niesie😜

 • Gość pisze:

  Prawidłowo. Życie jest jedno i nie można się zamartwiać. Szczęścia

 • Co desperacja robi z ludzi pisze:

  To wszystko w odwecie za Zbysia nową miłość. Ona próbuje udowodnić światu, a przede wszystkim Zbysiowi, że ma nadal powodzenie u mężczyzn. Istny dramat, kompletne zaćmienie umysłu u wydawałoby się poważnej i rozsądnej kobiety.

 • Gość pisze:

  Żenująca to ona już była wiążąc się z Zamachowskim. Kto o zdrowych zmysłach i choć odrobinie przyzwoitości odciąga od rodziny ojca piątki małoletnich dzieci?

 • Weroniqa pisze:

  Pani Moniko, czy pani oszalała? Co ten Zamachowski z pani zrobił? Beton? Nie stać panią na porządnego, ogarniętego życiowo mężczyznę? W sponsora, szofera i lokaja się pani będzie bawić? I tak, aż do rozstania? Powiedzieć zażenowanie to mało.

 • Gość pisze:

  Ż jak żenująca

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×