Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski przeprowadzili ważną rozmowę. Są o krok od rewolucji

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się na początku roku. Podobno małżonkowie lada moment wezmą rozwód i dlatego podjęli w tym kierunku pewne kroki.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski byli parą przez dziesięć lat. W 2014 roku wzięli ślub. Chociaż wydawało się, że tworzą szczęśliwy duet, małżonkowie nie dotrwali do siódmej rocznicy ślubu. Na początku 2021 roku podjęli decyzję o rozstaniu. Te informacje potwierdzili tuż przed Wielkanocą. Dziennikarka w rozmowie z Faktem przekazała, że za rozpad tego związku odpowiadają dwie strony:

Za rozstanie zawsze odpowiadają obie strony. W tej chwili najważniejsze jest dla mnie, bym nie zaczęła nowego życia zgorzkniała, rozżalona i nienawidząca. Nie chcę, by choć na chwilę w moim sercu pojawiło się poczucie, że ktoś coś mi zrobił, że doświadczyłam krzywdy.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski szykują się do rozwodu

Richardson długo nie leczyła złamanego serca. Na jej drodze stanął biznesmen Konrad Wojterkowski, któremu postanowiła dać szansę. Niedawno partnerzy polecieli na wakacje do słonecznej Hiszpanii. Zadbali o wyjątkowe towarzystwo. Monika zabrała ze sobą Tomka i Zosię, Konrad syna Kolę.

Chociaż wśród internautów zaczęły się pojawiać głosy, że gwiazda za szybko znalazła pocieszenie i zamknęła poprzedni rozdział życia, Richardson nie pozostawiła tego wpisu bez reakcji. Dodała post, w którym rozlicza się z przeszłością. Podkreśliła w nim, że jeszcze długo będzie dochodzić do siebie. Zdaje sobie sprawę z tego, że może jej się to nigdy nie udać:

Pytacie, czy nie za szybko zamknęłam poprzedni rozdział życia. Otóż ja jeszcze niczego nie zamknęłam. Długo będę się leczyć z mojego dziesięcioletniego związku, w którym byłam złodziejką męża, złą macochą i osobą współuzależnioną jednocześnie. Może nigdy nie dojdę do siebie w pełni.

Super Express donosi, że Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski już szykują się do rozwodu i są od niego o krok. Podobno są w trakcie omawiania kwestii związanych z majątkiem:

Teraz oboje omawiają sprawy majątkowe, by wkrótce spotkać się w sądzie na rozprawie rozwodowej – czytamy w tabloidzie.

Na ten moment data rozwodu jest utrzymywana w tajemnicy.


Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski na premierze Doliny Bogów

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski na premierze Doliny Bogów

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2

Monika Zamachowska i Zbyszek Zamachowski

Monika Zamachowska i Zbyszek Zamachowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×