NewsyMama Marcina Tyszki wyciągnęła fakty, które Ibisz z byłą żoną ukrywali dekadami! Zataili to nawet w rozmowie z "Vivą!"

Mama Marcina Tyszki wyciągnęła fakty, które Ibisz z byłą żoną ukrywali dekadami! Zataili to nawet w rozmowie z "Vivą!"

Jak Krzysztof Ibisz poznał Annę Zejdler?
Jak Krzysztof Ibisz poznał Annę Zejdler?

01.12.2021 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Ibisz kilka miesięcy temu wziął ślub z młodszą o 27 lat modelką Joanną Kudzbalską. To jego trzecia żona. W latach 1998-2004 był mężem dziennikarki Anny Zejdler. Para ma razem syna: Maksymiliana. Później, bo w latach 2005-2009, był żonaty z aktorką Anną Nowak-Ibisz, z która ma syna Vincenta. Krzysztof pozostaje z nimi w dobrych relacjach.

Anna Zejdler gościła nawet na jego weselu. W rozmowie z naszą reporterką opowiedziała o tym, jak dobrze się bawiła podczas imprezy. Jak wyjawiła:

Być może to brzmi zaskakująco, ale wszyscy – zarówno mój mąż, jak i moje dzieci – bawiliśmy się bardzo dobrze. Mojemu byłemu mężowi zawsze życzę, życzyłam i będę życzyła dobrze, bo jest ojcem mojego syna i nie ma we mnie żadnych negatywnych emocji. Cieszę się, że ułożył sobie życie, cieszę się, że jest szczęśliwy. Było nam bardzo miło, że mogliśmy mu w tym ważnym dniu towarzyszyć.

Dodała, że ich relacje są dobre, ale nie ma szansy np. na zorganizowanie wspólnych wakacji.

To że nie ma w nas negatywnych emocji, to że jesteśmy gotowi sobie pomóc, gdyby zaistniała taka potrzeba, to jeszcze nie świadczy o tym, że chcemy razem spędzać wakacje. Każdy z nas ma swoje grono znajomych, natomiast Krzysztof jest wpisany w moje życie, bardzo mi zależy na tym, aby był szczęśliwy. Jest ojcem mojego syna i zawsze będzie częścią mojej przeszłości oraz częścią mojej rodziny. Uczestniczenie w ważnym dla niego dniu było dla nas miłym doświadczeniem i bardzo się cieszyliśmy, że mogliśmy mu towarzyszyć - wytłumaczyła.

Opowiedziała nam też o tym, w jaki sposób udało się im osiągnąć taki balans.

Każde rozstanie, to jest zupełnie inna historia, każdy ma inny charakter, inne są powody tego rozstania. Dla mnie mój spokój psychiczny, mój dobrostan i dobrostan moich dzieci jest najważniejszy. Unikam sytuacji konfliktowych, w żaden sposób nie pielęgnuje w sobie żalu i złych emocji, więc dla mnie to było jedyne możliwe rozwiązanie. Zamknąć za sobą pewien rozdział i iść do przodu. Ja jestem osobą, która życzy ludziom dobrze, a zwłaszcza tym ludziom, którzy byli mi kiedyś bliscy. W związku z tym dla mnie to było jedyne możliwe rozwiązanie - podsumowała.

Dotychczas niewiele było wiadomo o początkach związku Krzysztofa i Anny. Nowe światło rzuciła na to relacja Miry LaMiry - mamy Marcina Tyszki. Co ujawniła kobieta?

Jak Krzysztof Ibisz poznał Annę Zejdler? Mama Marcina Tyszki ujawnia

Mira LaMira dodała na Instagramie obszerny wpis, w którym poruszyła temat początków związku Krzysztofa i Anny. Zaczęła:

Dziś oglądałam powtórkę @topmodelpolskatvn . Na żywo za dużo nie pamiętam, posadzono mnie obok Pana @krzysztof_ibisz_official . Ależ z Niego czarująca gaduła, chichotaliśmy cały wieczór, wróciło wiele wspomnień.

Chwilę później dodała, że poznała go już lata temu, gdy ten kolegował się z jej synem.

Poznaliśmy się ponad ćwierć wieku temu. Marcinek przyjaźnił się z fantastyczną @anna_zejdler , robił z nią pierwsze sesje oraz okładkę do Pani. Pani wisiała sobie w ramce na ścianie w kuchni gdzie Synek miał mini studio. Krzyś wpadł na zdjęcia, zaintrygował się tajemniczą brunetką z okładki.

Dlatego też Marcin postanowił zapoznać go ze swoją koleżanką. Pani Mirosława podzieliła się historią, o której Krzysztof Ibisz z Anną nie wspominali nawet w głośnym wywiadzie dla Vivy! z 2001 roku:

Marcinek postanowił Państwa zapoznać ze sobą, na tyle skutecznie, że w 1998 roku odbył się huczny ślub transmitowany na żywo w TVN( właśnie znalazłam kasetę VHS z nagraniem ) Wtedy to były pionierskie działania, na długo przed show Kardaszianek, a może podpatrzyły relację w polskiej Tv i skopiowały pomysł w Ameryce?

Pani Mira dodała, że gościła na weselu Ibisza i Anny. Fotki z ceremonii możecie zresztą zobaczyć w naszej galerii.

Byliśmy z Romkiem na ceremonii. Marcinek wystroił się w biały garnitur i goście mylili go z druhnami. Zawsze mówiłam, że biel tylko dla panny młodej. Do tej pory zastanawiam się czy ten strój nie przyniósł pecha, gdyż para się rozstała po latach. Całe szczęście Krzyś i Ania mają świetny kontakt i nadal wspominają rodzinę Tyszków z sympatią.
Ps: przemiła @joibisz , która pojawiła się na wybiegu jest prawie Córeczką Marcinka. W końcu Top Model odkryło Ją dla świata. Mogę śmiało powiedzieć że jestem babcią tego związku. Pan Krzyś szaleńczo zakochany, niech Im się wiedzie!

Cały post Miry LaMiry możecie zobaczyć poniżej.

Wywiad z Anną Zejdler o relacjach z byłym mężem:

 • Anna Zejdler na weselu Krzysztofa Ibisza
 • Anna Zejdler na weselu Krzysztofa Ibisza
 • Jak mieszka Krzysztof Ibisz?
 • Krzysztof Ibisz - podróż poślubna
 • Krzysztof Ibisz - podróż poślubna
 • Anna Zejdler - gwiazdy na pokazie mody
 • Krzysztof Ibisz
 • Ślub Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdler
 • scena z: Krzysztof Ibisz, fot. Filip Radwański/AKPA
 • Ślub Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdler
 • Anna Zejdler na jubileuszu marki biżuterii
 • Earth Festival Uniejów 2021 - Krzysztof Ibisz
 • Anna Zejdler na weselu Krzysztofa Ibisza
 • Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska
[1/14] Anna Zejdler na weselu Krzysztofa Ibisza
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także