NewsyJacek Rozenek wraca do pracy po ogłoszeniu bankructwa. Zdradził, jakie ma plany. Na nowym projekcie może nieźle zarobić

Jacek Rozenek wraca do pracy po ogłoszeniu bankructwa. Zdradził, jakie ma plany. Na nowym projekcie może nieźle zarobić

Jacek Rozenek przełom w leczeniu
Jacek Rozenek przełom w leczeniu
Krystyna Miśkiewicz

06.12.2021 09:40, aktual.: 06.12.2021 16:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jacek Rozenek to aktor, którego doskonale znają polscy widzowie. Od wielu lat występuje on między innymi w serialu Barwy Szczęścia. Przez dekadę był mężem Małgorzaty Rozenek. Para doczekała się dwóch synów, jednak ich miłość nie przetrwała próby czasu. Rozstali się w zgodzie i nadal łączą ich przyjacielskie relacje. Prezenterka okazała się wielkim wsparciem dla byłego męża zwłaszcza w czasie jego walki o zdrowie. Aktor w 2019 roku przeszedł rozległy udar mózgu. Przez wiele miesięcy dochodził do siebie i musiał poddać się bardzo kosztownej rehabilitacji. To wszystko zrujnowało jego finanse, przez długi czas nie mógł bowiem pracować. Zdecydował się on ogłosić bankructwo.

Przed udarem zarabiałem dużo pieniędzy i wydawałem je. A teraz przez dwa lata kupiłem sobie dwie rzeczy. Oszczędności starczyły na leczenie. Wpadłem w długi, jestem na etapie rozwiązania tego poprzez upadłość konsumencką - zdraził w rozmowie z magazynem "Świat i ludzie".

Jacek Rozenek o swojej sytuacji zawodowej i finansowej

Jacek Rozenek w najtrudniejszym dla siebie czasie mógł liczyć na ogromne wsparcie byłej żony. Małgosia przejęła wszystkie koszty opieki nad ich wspólnymi dziećmi, a także spłaca kredyt za jego mieszkanie. W rozmowie z naszą reporterką przyznała, że dobro ojca jej dzieci jest dla niej niezwykle ważne.

Jacek ma ogromne problemy ze zdrowiem. To jest trochę tak, że choroba nigdy nie wybiera i to nie jest nigdy niczyja wina. Dla mnie jest najważniejsze, żeby ojciec moich dzieci jak najdłużej żył w dobrym zdrowiu.

Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej Jacek powoli zaczyna wychodzić na prostą. Na tę chwilę zdrowie pozwala mu na to, aby mógł po części wrócić do pracy. Widzowie ponownie będą mogli go zobaczyć w serialu Barwy Szczęścia, czym pochwalił się w rozmowie z Party. Zdradził też inne swoje plany.

Jest w porządku. Wróciłem do większości aktywności sprzed udaru. W grudniu będę miał kilka dni zdjęciowych w "Barwach Szczęścia". Teraz jadę razem z Teatrem Impresaryjnym z Krakowską Fundacją Teatralną do Przemyśla. Moja forma pozwala mi grac na scenie - zdradza.

Jacek po ciężkich zdrowotnych przejściach jest dowodem na to, że nawet z krytycznej diagnozy da się wyjść obronną ręką. Aktor powoli staje na nogi i ma plan, by pomagać osobom po udarze. Swoje przeżycia chce opisać w książce, która ma spore szanse, by stać się bestsellerem, a to z pewnością przełoży się na spory zastrzyk gotówki.

Ona jest tylko początkiem tego, co zamierzam zrobić - zapowiada.

Wsparcie aktora będzie dla osób zmagających się z podobnymi problemami na pewno nieocenione. On z własnego doświadczenia wie bowiem, że nie należy się poddawać nawet w krytycznej sytuacji.

Jacek Rozenek wychodzi z ośrodka rehabilitacyjnego
Jacek Rozenek wychodzi z ośrodka rehabilitacyjnego
Jacek Rozenek pokazał wideo z rehabilitacji
Jacek Rozenek pokazał wideo z rehabilitacji
Jacek Rozenek pokazał wideo z rehabilitacji
Jacek Rozenek pokazał wideo z rehabilitacji
Małgorzata Rozenek z pierwszym dzieckiem
Małgorzata Rozenek z pierwszym dzieckiem
Jacek Rozenek wychodzi z ośrodka rehabilitacyjnego
Jacek Rozenek wychodzi z ośrodka rehabilitacyjnego
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także