Małgorzata Rozenek o wspieraniu byłego męża po ogłoszeniu bankructwa. Piękny gest gwiazdy. Tylko nam zdradziła szczegóły

Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek

Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek

Małgorzata Rozenek o wsparciu, jakiego udzieliła byłemu mężowi, gdy ogłosił bankructwo. Gwiazda zdradziła, dlaczego wyciągnęła w jego stronę pomocną dłoń.

Jacek Rozenek ma za sobą dramatyczne chwile. Były mąż gospodyni Perfekcyjnej Pani Domu dwa lata temu przeszedł rozległy udar, przez co wymagał długiej hospitalizacji oraz kosztownego leczenia. Lekarze przygotowali jego najbliższych na najgorsze, jednak on nie poddawał się i wrócił do pełni sił.

Aktor nie zastanawiając się ani przez chwilę, wydał wszystkie swoje oszczędności na rehabilitację. Z uwagi na to, że zgromadzone środki topniały w oczach, musiał się zadłużyć. W minioną sobotę przyznał, że ogłosił upadłość konsumencką.

Przed udarem zarabiałem dużo pieniędzy i wydawałem je. A teraz przez dwa lata kupiłem sobie dwie rzeczy. Oszczędności starczyły na leczenie. Wpadłem w długi, jestem na etapie rozwiązania tego poprzez upadłość konsumencką – przyznał w rozmowie z tygodnikiem Świat&Ludzie.

W trudnym czasie może liczyć na wsparcie byłej żony. Co dla niego zrobiła?

Małgorzata Rozenek o wsparciu byłego męża po ogłoszeniu bankructwa

Małgorzata postanowiła przejąć obowiązki Jacka w kwestii utrzymania dzieci i już od jakiegoś czasu pokrywa koszty edukacji Stanisława i Tadeusza. Pomaga mu również spłacać kredyt mieszkaniowy. Gwiazda o szczegółach swojej decyzji opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską:

Dla mnie i dla Jacka najważniejsze jest dobro chłopców. Od samego początku byliśmy co do tego absolutnie zgodni. Jak kochasz swoje dzieci, to chcesz dla nich jak najlepiej, nawet jeżeli miałoby to być kosztem twoich emocji. To jest trochę tak, że każdy rodzic ma potrzebę wzięcia na siebie całego zła, które może spotkać dzieci.

Rozenek wyciągnęła pomocną dłoń w stronę byłego męża w trosce o spokój i bezpieczeństwo ich wspólnych synów, Tadeusza i Stanisława:

Masz takie poczucie, że jeśli możesz dzieciom oszczędzić czegoś nerwowego, to po prostu to robisz. Wtedy ważniejsze jest ich dobro i to nas łączy z Jackiem. Dzięki temu udało nam się zbudować bardzo zdrową relację i taką relacje, która przez sam fakt tego, że razem mamy dzieci, będzie nas łączyć do końca życia i trzeba zdać sobie z tego sprawę.

Małgorzacie bardzo zależy na zdrowiu Jacka:

Jacek ma ogromne problemy ze zdrowiem. To jest trochę tak, że choroba nigdy nie wybiera i to nie jest nigdy niczyja wina. Dla mnie jest najważniejsze, żeby ojciec moich dzieci jak najdłużej żył w dobrym zdrowiu.

Cała rozmowa poniżej.


Jacek i Małgorzata Rozenek

Jacek i Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek

27 - 28.08.2005 Zakrzow 8 Jezdzieckie Mistrzostwa Gwiazd Zakrzrow 2005 foto Piotr Podlewski / Oko Na Swiat

Małgorzata Rozenek stare zdjęcia (2004 rok)

Małgorzata Rozenek stare zdjęcia (2004 rok)

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ciekawe kiedy w końcu powie ile
  ma lat bo po tak licznych operacjach to całkiem inna kobieta i co z niej za celebrytka? Gdzie człowiek nie spojrzy tam Rozenek

 • Mela pisze:

  Wszystko pod publikę psełdo celebrytka, która prawie rozbiła małżeństwo żeby się stać kimś ale to kimś jej nie wyszło. 52 letnia kobieta która nie ma wyglondu…. Cyboeg

 • Gość pisze:

  Za jego pieniądze operacyjki na jego plecach wdrapała się pseudo gwiazdka no teraz wypada chociaż trochę oddać

 • Gość pisze:

  Pani Małgosiu jeszcze nie tak dawno wyglądała pani młodo atrakcyjnie a teraz oczy bez błysku zmęczona taka matowa co się dzieje?

 • Eva pisze:

  Jest super dobra i ładna kobietka ja ja lubię miło na nią patrzyć ma ciepło w sobie

 • Asia pisze:

  przystojny facet siedzący na polanie w lesie a za nim czort

  • Gość pisze:

   A czy on jeden przeszedł takie coś i nikt z tego nie robił problemu i co teraz będą na niego zbierać . Gośka za nieróbstwo bierze dużo kasy to niech mu daje

 • Gość pisze:

  Ależ ona miała wstrętna gębę. Stara koścista i brzydka do granic. Wyjątkowo nieurodziwa kobieta. Coś zrobiła Rozenek że trochę facjata ci się poprawiła. Oczy nos usta rysy twarzy… Wszystko inne!!!! Tak się oszukuje ludzi!!!!

 • Gość pisze:

  Ciekawe, co ona dobie myśli, jak widzi swoje stare zdjęcia- a na nich zupełnie inną kobietę

 • Ewa pisze:

  Trzeba było mało wydawać.

 • Gość J 13 pisze:

  Prawda perfekcyjnie pomarszczona

 • Gość pisze:

  Tylko wam powiedzuałaa ja od tygodnia widzę to w necie.Ja też ogłoszę upadłość i nie będę spłacać kredytu.Dobry pomysł.

 • Adam pisze:

  stara obrzydliwa oszustka !!!

 • Aga pisze:

  Zdecydowanie fajniejszy facet od tego Radusia lalusia. Dajcie spokój to , to widać że facet ! A Radus dmuchaniec i wydymaniec, wszystkich bab!

 • Gość pisze:

  Podziwiam cię za dobre serce i relacje

 • Marek pisze:

  Boże jaka on stara na twarzy

 • Gość pisze:

  I tak musiałaby płacić alimenty byłemu choremu mężowi, a mieszkanie będzie dla nich. Taka prawda

  • GośćXxc pisze:

   Mogłoby ją to wogóle nie obchodzić tak jak większość rozwiedzionych ludzi.Malgosia ma dobre serce i nie depcze byłego męża w niedoli a wspiera.Jest dobrym człowiekiem

  • Gość pisze:

   Jeżeli ktoś ogłasza upadłość konsumencka to traci mieszkanie. Przecież nie pensje. Można mu je zabrać i dać kasę na jeden rok mieszkania, wynajęcia. Coś tu nie tak. Pani Rozenek chyba nie spłaca tego kredytu.

  • Gość pisze:

   I to jest chore niby juz są odzielnie a jednak masz to ,że musisz utrzymywać kogoś z kim nie jestes

  • Gość Renata pisze:

   Tak to prawda chce czy nie chce niestety Gośka musi płacić alimenty byłemu a więc że nie płaci to spłaca jego długi.Podejrzewam że to była ich wspólna decyzja aby nie latać po sądach i uniknąć skandale,których się Gośka bardzo boi,głównie boi się o reklamodawców aby się od niej nie odwrócili.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×