ExclusiveJacek Rozenek ma młodszą o 20 lat partnerkę. Tylko u nas mówi o ślubie

Jacek Rozenek ma młodszą o 20 lat partnerkę. Tylko u nas mówi o ślubie

28.03.2024 12:28

Jacek Rozenek układa sobie życie u boku partnerki. Maria jest od niego o 20 lat młodsza i sprawia, że aktor jest szczęśliwy. Czy Rozenek myśli o zrobieniu kolejnego kroku i poprosi Marię o rękę?

W maju 2019 roku Jacek Rozenek, który miał wówczas 50 lat, doznał udaru niedokrwiennego. Lekarze nie dawali mu dużych szans na przeżycie, mówili nawet rodzinie o tym, że czas się pożegnać z krewnym. Aktor miał jednak ogromną wolę walki i choć kosztowało go to mnóstwo wysiłku i pieniędzy, wrócił do niemal pełnej sprawności. Gwiazdor układa sobie życie na nowo, buduje karierę i jest szczęśliwie zakochany.

Jacek Rozenek jest w szczęśliwym związku

Przed udarem aktor spotykał się między innymi z Roksaną Gąską. Para rozstała się krótko po chorobie Rozenka. W tej chwili Jacek Rozenek spotyka się z Marią, która jest od niego o 20 lat młodsza. Nasza reporterka, Karolina Motylewska, spytała go o nieobecność kobiety podczas spektaklu.

Proszę mi wybaczyć zasłonę mojej prywatności. Jak widać, na spektaklu jestem sam, ale dlatego, że moja partnerka nie mogła ze mną przyjść.

Jacek Rozenek ponownie się ożeni?

Jacek Rozenek sprawia wrażenie bardzo szczęśliwego w nowym związku. Czy myśli o kolejnym kroku, jakim są zaręczyny? A może planuje ślub? Aktor wydawał się poruszony tym pomysłem, a uśmiech nie schodził mu z ust.

Udał mi się nowy związek nadzwyczaj i pewnie będę chciał go zalegalizować, ale jeszcze nie poczyniłem żadnych kroków. Zastanowię się nad tym.

Czyżbyśmy niedługo mieli okazję świętować wraz z Jackiem i Marią?

Jacek Rozenek i Maria, jego partnerka
Jacek Rozenek i Maria, jego partnerka© KAPIF | KAPIF.pl
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także