Izabela Macudzińska zrzuciła 17 kilogramów. Jeden produkt całkiem wyrzuciła z diety

Izabela Macudzińska
Izabela Macudzińska
Źródło zdjęć: © Instagram.com, KAPIF

14.06.2024 07:00, aktual.: 14.06.2024 07:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabela Macudzińska ma 40 lat, ale wielu fanów zachwyca się, że wygląda o połowę młodziej. "Królowa życia" postanowiła zmienić swoje nawyki żywieniowe i zrzuciła 17 kilogramów. Jak tego dokonała?

Izabela Macudzińska to jedna z najpopularniejszych celebrytek, które rozgłos zawdzięczają programowi "Królowe życia". Wielu fanów podkreśla, że 40-latka imponuje młodym wyglądem i figurą. Macudzińska zaszokowała metamorfozą, kiedy udało jej się zrzucić aż 17 kilogramów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Izabela Macudzińska z "Królowych życia" stosuje restrykcyjną dietę. Tak schudła 17 kilogramów

Izabela Macudzińska chwaliła się w mediach społecznościowych, że z 76 kilogramów zeszła do zaledwie 59, co widać gołym okiem. Jednak aby osiągnąć tak imponujące rezultaty, postawiła na niepokojąco restrykcyjną dietę. Między innymi zupełnie zrezygnowała z nabiału.

Zjem z jedną bułkę ciemną, jedynie jem z wędliną, czasem dodaję pomidora lub rzodkiewkę, to już jest jako posiłek. Już wiele razy wspominałam o tym pod postami. Jem bardzo mało, ale to bardzo, w tym tylko 2 posiłki bez śniadań i kolacji, unikam mięsa, nie jem nabiału - opowiadała.

Dieta Izabeli Macudzińskiej wywołała mieszane uczucia internautów.

Izabela Macudzińska schudła 17 kilogramów dzięki kontrowersyjnej diecie

Nie da się ukryć, że przemiana Izabeli Macudzińskiej jest widoczna gołym okiem. Zdaje sobie z tego sprawę sama celebrytka, która chętnie chwali się świetną figurą w mediach społecznościowych. Nie szczędzi wielbicielom zdjęć w skąpych kostiumach bikini i innych odważnych kreacjach. Nie brakowało jednak opinii, że "królowa życia" stosowała zbyt restrykcyjną dietę i mogła zrobić sobie krzywdę. Pamiętajmy, że przed rozpoczęciem stosowania jakiejkolwiek diety warto skonsultować się z lekarzem.

macudzinska
macudzinska© Licencjodawca
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także