NewsyPoruszające oświadczenie Izy z "Big Brothera". Przerwała milczenie po skomplikowanej operacji syna

Poruszające oświadczenie Izy z "Big Brothera". Przerwała milczenie po skomplikowanej operacji syna

Iza z Big Brothera syn
Iza z Big Brothera syn
Aneta Błaszczak

30.06.2019 08:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Iza Mączka w Big Brotherze dała się poznać jako bardzo pozytywna, serdeczna i skora do pomocy uczestniczka. 42-letnia Warszawianka opuściła dom Wielkiego Brata tuż przed półfinałem, przegrywając zaledwie o dwie setne procenta z cierpiącym na "gazicę" Łukaszem Darłakiem. Pracownica dużej korporacji po wyjściu z oblepionej kamerami willi wróciła do swojego zawodu, ale przede wszystkim ponownie w pełni poświęciła się życiu rodzinnemu.

Niedługo po finale reality-show Izę spotkało niewyobrażalne cierpienie. Syn gwiazdy TVN7 miał wypadek motocyklowy, w efekcie którego złamał dłoń w siedmiu miejscach. Pilna operacja powoli przynosi oczekiwane efekty, o czym Mączka opowiedziała we wzruszającym nagraniu, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

Słynna "ciocia" z Big Brothera zaczęła swoją wypowiedź od podziękowań dla internautów, którzy w trudnym czasie wspierali ją dobrym słowem:

Kochani przez ostatni czas nie mogłam być tak obecna na Instagramie jak wcześniej, ale pewnie jak się spodziewacie, sytuacja która spotkała nas pochłonęła nas bez reszty. W imieniu swoim i swojego syna chciałabym wam bardzo, bardzo, bardzo serdecznie podziękować za każde słowo, każdy wpis. Za to ogromne serducho i ciepło, które tam zostawiliście, a które było nam niezwykle potrzebne. Kacper w swoim imieniu, bo jak się pewnie domyślacie jeszcze jest w szpitalu, również do tych podziękowań się przyłącza.

Mączka zapewniła swoich sympatyków, że stan jej syna znacznie się poprawił, o czym świadczy jedna z zabawnych sytuacji do jakiej doszło przy okazji jej ostatnich odwiedzin w szpitalu:

Na obecną chwilę już jest trochę lepiej, na szczęście udało się uratować wszystkie palce. I jak to mówią: po czym poznać, że dziecko zaczyna dochodzić do siebie? Oczywiście zaczyna pyskować. Mój syn też to robi, więc myślę, że wszystko będzie dobrze.

Na koniec sympatyczna bizneswoman, która samodzielnie wychowuje trójkę dzieci, zaapelowała do swoich wirtualnych znajomych:

Trzymajcie się ciepło i uważajcie na siebie, pamiętajcie.

Całe oświadczenie Izy Mączki możecie obejrzeć poniżej. Dokładnie na takie wiadomości czekaliśmy.

Iza z synem:

  • Iza Mączka - jej syn uległ poważnemu wypadkowi
  • Big Brother: Iza Mączka na Instagramie
  • Iza Mączka w odświeżonej fryzurze
  • Izabela Mączka – Big Brother
  • Dłoń syna Izy z Big Brothera po złamaniu w siedmiu miejscach
  • Iza Mączka z synem
  • Iza Mączka ma syna, który interesuje się motoryzacją
[1/7] Iza Mączka - jej syn uległ poważnemu wypadkowi
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także