Szukaj

Syn Izy Mączki z Big Brothera miał koszmarny wypadek. Połamania w siedmiu miejscach, konieczna była pilna operacja

Iza Mączka - syn, wypadek

Iza Mączka - syn, wypadek

Iza Mączka przeżywa dramatyczne chwile. Jej syn miał poważny wypadek na motocyklu. Mężczyzna przeszedł pilną operację. W jakim obecnie jest stanie? 

Iza Mączka od momentu, w którym dołączyła do programu Big Brother, a potem opuściła dom Wielkiego Brata, nie tylko zyskała popularność, ale także wierne grono fanów. To własnie dla nich założyła konto na Instagramie, gdzie dzieli się ważnymi wydarzeniami z życia.

Te nie zawsze bywają jednak wesołe. Tak jak sytuacja, do której doszło w czwartkowe popołudnie. Właśnie wtedy syn Izy uległ poważnemu wypadkowi na motocyklu. Jak poinformowała gwiazda, winna w tym przypadku nie była winna brawura. Chociaż mężczyzna przeżył, nie obyło się bez poważnych kontuzji. Motocyklista, oprócz tego, że jest poobijany, przeszedł dość poważną operację składania dłoni:

Składanie dłoni trwało 3 godziny, jest złamana w min 7 miejscach, cała poszarpana i trzyma się na drutach. Urodziny spędzi w szpitalu, ale najważniejsze, że żyje – podkreślała Iza we wpisie na Instagramie.

Dlaczego Mączka postanowiła się podzielić tym zdarzeniem z internautami? Okazuje się, że w ten sposób chciała zachęcić ich do doceniania chwil z najbliższymi:

Po co to pisze?…żebyście nie gubili perspektywy, dbali o siebie i najbliższych, celebrowali chwilę, pamiętali o tym co ważne, nie ulegali złym emocjom, które podpowiadają złe rozwiązania, potrafili oddzielić to co istotne od tego co miałkie, sztuczne, plastikowe i pamiętali o ludziach których macie przy sobie. Kochajcie ich tak, jak umiecie najlepiej.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

View this post on Instagram

Mój syn miał wczoraj wypadek. Odebrałam telefon, którego nie chciałby odebrać żaden rodzic. Poczułam, że w jednej chwili postarzałam się o 10 lat. Nie było w tym brawury, głupoty, nie miał znaczenia fakt, że to motocykl…to była chwila…która mogła zmienić świat. W BB mówiono, że się dystansuje, nie reaguje, nie zajmuje stanowiska…a ja zwyczajnie, po wielu doświadczeniach życiowych, mam inną skalę, gdzie rzeczy naprawdę istotne, wywołujące zdecydowane reakcje zamykają się w haśle " troska i dobro najbliższych" i w dupie miałam to jakie będę jadła jajko. Wczoraj ta skala przesunęła się do granic możliwości. Jest poobijany, składanie dłoni trwało 3 godziny, jest złamana w min 7 miejscach, cała poszarpana i trzyma się na drutach. Urodziny spędzi w szpitalu, ale najważniejsze, że żyje. Po co to pisze?…żebyście nie gubili perspektywy, dbali o siebie i najbliższych, celebrowali chwilę, pamiętali o tym co ważne, nie ulegali złym emocjom, które podpowiadają złe rozwiązania, potrafili oddzielić to co istotne od tego co miałkie, sztuczne, plastikowe i pamiętali o ludziach których macie przy sobie. Kochajcie ich tak, jak umiecie najlepiej. Czasami wystarczy chwila, która może zmienić świat…chwila… Ta sytuacja pokazała też jedną rzecz..bardzo piękną. Mój syn i ja otaczamy się wspaniałymi przyjaciółmi, z których część stawiła się w szpitalu w jednej chwili, żeby nas wesprzeć i pomóc. Dziękuję  @wild__flies za to, że jesteście ❤ #bigbrother #wielkibrat #wielkibratpatrzy #bigbrotherpolska #tvn7 #wypadek #uwagana drodze #rodzina

A post shared by Iza Mączka – official (@ysa_maczka) on

Zobacz: Iza z „Big Brothera” ma poważne problemy ze zdrowiem! Właśnie podzieliła się z fanami smutną wiadomością

Zobacz: Iza z „Big Brothera” zaskoczyła zadziorną metamorfozą po programie! Teraz to dopiero sexy mamuśka!

Zobacz: Big Brother: Łukasz Darłak czy Iza Mączka? Kto opuścił dom Wielkiego Brata? Znamy też kolejnych nominowanych!


Iza Mączka ma syna, który interesuje się motoryzacją

Iza Mączka ma syna, który interesuje się motoryzacją

Iza Mączka - jej syn uległ poważnemu wypadkowi

Iza Mączka - jej syn uległ poważnemu wypadkowi

Iza Mączka zdjęcie z synem

Iza Mączka zdjęcie z synem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×