Sylwester 2021 TVP. Kreacje gwiazd. Zenek Martyniuk, Kajra, Ida Nowakowska, Senhit…

Sylwester 2021 TVP. Stylizacje gwiazd

Sylwester 2021 TVP. Stylizacje gwiazd

Sylwester 2021 TVP w Zakopanem. Na scenie podczas Sylwestra Marzeń wystąpili: Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Sławomir i Kajra, Piękni i Młodzi, Jason Derulo i wielu innych. Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy. Galeria zdjęć jest aktualizowana na bieżąco. 

Sylwester Marzeń, który w tym roku ponownie powrócił do zimowej stolicy Polski, czyli Zakopanego przyciągnął na scenę prawdziwą plejadę rodzimych i zagranicznych gwiazd. Na pięknie przygotowanej scenie nie zabrakło mnóstwa atrakcji. Oprócz znanych i lubianych nie zabrakło także sporej dawki dobrego humoru, pięknych życzeń i pokazów pirotechnicznych, które rozświetlały niebo.

W zeszłym roku imprezy sylwestrowe upłynęły pod znakiem rygorystycznych obostrzeń związanych z pandemią. Telewizja Polska zdecydowała się jednak zorganizować wówczas koncert, zachowując wszelkie środki ostrożności. Artyści w 2020 roku pojawili się w Amfiteatrze w Ostródzie. Wśród nich mogliśmy zobaczyć między innymi: Zenka Martyniuka, zespół Boys, Viki Gabor, Cleo, czy Golec uOrkiestra. Kto pojawił się na Sylwestrze 2021 w Zakopanem? Jak wyglądały gwiazdy?

Sylwester 2021 TVP w Zakopanem. Kreacje gwiazd

W tym roku impreza nie ma już tak rygorystycznych obostrzeń, dlatego zgromadziła pod sceną sporą widownię. Jeszcze większa liczba osób zapewne zasiadła przed telewizorami, by bawić się w rytm największych tanecznych przebojów podczas imprez, które organizowali we własnych domach.

Sylwester w Zakopanem rozpoczął się punktualnie o godzinie 20.00, a w roli prowadzących pojawili się: Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski oraz Norbi.

Na ekranie widzowie mogli zobaczyć między innymi: Zenka Martyniuka, Maję Hyży, Roksanę Węgiel, Rafała Brzozowskiego, Francesco Monte, Kajrę i Sławomira, Boys, Mig, Classic, Senhit, Radka Liszewskiego i Weekend, Thomasa Andersa, Kubę Szmajkowskiego, Darię, zespół Piękni i Młodzi, Milano, Francesco Napoli, Marylę Rodowicz, Julio Iglesiasa Juniora, Helenę Vondrackovą, Jasona Derulo, Piotra Kupichę, Playboys, Karolinę Stanisławczyk, Defis.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia stylizacji gwiazd. Zapraszamy do tego, żeby zaglądać tutaj co jakiś czas, ponieważ zdjęcia są aktualizowane na bieżąco.


Kajra - sylwester TVP 2021

Kajra - sylwester TVP 2021

Senhit - sylwester TVP 2021

Senhit - sylwester TVP 2021

Sławomir - sylwester TVP 2021

Sławomir - sylwester TVP 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×