Sylwester 2020 TVP. Cleo, Zenek Martyniuk, Roksana Węgiel, Viki Gabor

Sylwester w TVP 2020

Sylwester w TVP 2020

Sylwester 2020 TVP w Ostródzie. Na pięknie przygotowanej scenie wystąpili: Zenek Martyniuk, Viki Gabor, Roksana Węgiel, Cleo i wieli innych. Zobacz kreacje gwiazd z Sylwestra marzeń. Galeria jest aktualizowana na bieżąco.

Mimo że pandemia koronawirusa spowodowała, że w tym roku w sylwestra nie odbędą się huczne imprezy, a w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Polaków czołowe stacje telewizyjne podjęły decyzję o anulowaniu widowisk, z których słynęły, to TVP nie zrezygnowała i podjęła się organizacji Sylwestra Marzeń z Dwójką. Nawet pod tym kątem rząd odpowiednio zmienił przepisy. Jacek Kurski w rozmowie z Jastrząb Post zapewnił już jakiś czas temu, że to będzie kolejny prawdziwy sylwester marzeń.

Telewizja zawsze coś wymyśli, na pewno jakiś sylwester w tym roku będzie. A że Sylwestry robione przez Telewizję Polską są najlepsze, to będzie to najlepsze show. Już państwa zapraszam. Na pewno będzie to sylwester z Dwójką. Sylwester marzeń.

Tradycji stało się zadość, a na pięknie przygotowanej scenie w Ostródzie mogliśmy podziwiać gwiazdy, które umiliły widzom Telewizji Publicznej ostatni dzień 2020 roku.

Występy na miejscu oglądała grupa kilkuset statystów, udających publiczność, którzy zostali legalnie zatrudnieni przez TVP. Imprezę sylwestrową poprowadzili Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Rafał Brzozowski, Aleksander Sikora i Norbi.

Kto wystąpił podczas Sylwestra Marzeń 2020? Jakie kreacje nałożyły gwiazdy?

Sylwester Marzeń z Dwójką odbył się w czwartek 31 grudnia 2020 w Ostródzie i był transmitowany na żywo. Nie zabrakło największych przebojów i świetnej zabawy.

Na scenie w Ostródzie wystąpili m.in. Zenek Martyniuk i zespół Akcent, Marcin Miller i zespół Boys, Cleo , Golec uOrkiestra, Gromee, Weekend, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Helena Vondráčková, Zakopower, Francesco Napoli, Thomas Anders z Modern Talking, Milano oraz Defis.

W galerii kreacje gwiazd z Sylwestra 2020 w TVP. Kto prezentował się najlepiej?

Zobacz także: Sylwester w TVP. Kreacje wszech czasów


Sylwester 2020 TVP - Zenon Martyniuk

Sylwester 2020 TVP - Zenon Martyniuk

Sylwester 2020 TVP - Roksana Węgiel

Sylwester 2020 TVP - Roksana Węgiel

Sylwester 2020 TVP - Roksana Węgiel

Sylwester 2020 TVP - Roksana Węgiel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×