Gwiazdy na premierze sztuki: Daria Widawska, Anna Korcz, Maciej Dowbor, Tomasz Oświeciński

Gwiazdy na premierze spektaklu A mi to rybka!

Gwiazdy na premierze spektaklu A mi to rybka!

Gwiazdy pojawiły się we wtorkowy wieczór na premierze sztuki A mi to rybka!: Daria Widawska, Anna Korcz, Maciej Dowbor, Tomasz Oświeciński. Zdjęcia.

W warszawskim Teatrze Capitol we wtorkowy wieczór, po ponad półrocznym zamknięciu spowodowanym koronawirusem odbyła się pierwsza premiera. Artyści i dyrekcja teatru powitali publiczność ponownie francuską komedią A mi to rybka! w reżyserii Marcina Sławińskiego.

Autorem sztuki jest Francisa Veber, a jest to przewrotna opowieść o małżeństwie z wieloletnim stażem, w którym rutyna wypełnia codzienne życie, więc żeby je sobie urozmaicić, postanawiają kupić sobie przyjaciela…

Kostiumy do spektaklu przygotował stylista gwiazd i znany komentator polskiej mody, autor powiedzenia Założyła, co morze wyrzuciło, Tomasz Jacyków.

Kto pojawił się na premierze sztuki A mi to rybka!?

Na premierze sztuki licznie pojawiły się gwiazdy: Daria Widawska, Anna Korcz, Maciej Dowbor, Tomasz Oświeciński, Dawid Czupryński, Katarzyna Ptasińska, Tomasz Jacyków, Andrzej Deskur, Jakub Tackowiak, Marta Bryła, Kamila Kamińska, Michał Meyer, Paulina Koziejowska, Agata Załęcka, Michał Piróg, Hiroaki Murakami, Sanisław Banasiuk, Dariusz Wieteska, Kamila Kamińska. 

O czym jest sztuka A mi to rybka!?

Małżeństwo z wieloletnim stażem, żeby przełamać rutynę, postanawia kupić sobie przyjaciela. Życzeniem żony Christine – w tej roli Joanna Koroniewska, był rasowy york, jednak małżonek Jaques – Łukasz Nowicki, wybiera w sklepie zoologicznym rybkę. Od tego momentu w ich mieszkaniu codziennie pojawia się nowy lokator. I tak pod ich dach trafia długoletni znajomy, od lat podkochujący się w Christine oraz bezdomna kobieta, szukająca pomocy. A wraz z kolejnym gościem pojawiają się nowe tajemnice, których powiernikiem staje się pływająca w akwarium rybka, której głosu użyczył Cezary Pazura.


Anna Korcz na premierze sztuki A mi to rybka!

Anna Korcz na premierze sztuki A mi to rybka!

Daria Widawska na premierze sztuki A mi to rybka!

Daria Widawska na premierze sztuki A mi to rybka!

Maciej Dowbor na premierze sztuki A mi to rybka!

Maciej Dowbor na premierze sztuki A mi to rybka!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×