Plejada gwiazd na premierze spektaklu „Victoria. True Woman Show”: Kasia Stankiewicz, Edyta Olszówka, Marta Wierzbicka

Gwiazdy na premierze Victoria. True Woman Show

Gwiazdy na premierze Victoria. True Woman Show

Na premierze spektaklu Victoria. True Woman Show pojawiło się mnóstwo gwiazd. Sztuka przyciągnęła na widownię prawdzie tłumy. Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia. 

10 września odbyła się premiera spektaklu Victoria. True Woman Show. Jest to najnowszy obraz proponowany przez Garnizon Sztuki. Opowiada o problemach, z którymi borykają się kobiety w XXI wieku. To komediodramat, w którym nie brakuje zabawnych momentów i sporej dawki dobrego humoru. Można zobaczyć też sceny, które wzruszają do łez. Sztuka jest manifestem, mającym za zadanie umocnić pozycję kobiet bez względu na ich status społeczny, zawodowy czy wiek.

Celem tego spektaklu jest inspirowanie, dodawanie odwagi, a także umocnienie wewnętrznej siły kobiet. Scenariusz pokazuje, że idealna SuperWoman, która jest doskonała w każdej dziedzinie życia, po prostu nie istnieje. Na scenie można zobaczyć bohaterki, które są idealnie nieidealne. W sztuce pojawiają się trzy główne postacie: Wiktoria (Edyta Olszówka), która jest wieczną marzycielką, Justyna (Ewa Konstancja Bułhak), która jest przepracowaną matką, a także Ewa (Anita Sokołowska), która jest niezależną szefową korporacji. Oprócz nich na scenie występują również Oskar (Kryzsztof Szczepaniak) i Gucio (Zbigniew Zamachowski).

Gwiazdy na premierze spektaklu Victoria. True Woman Show

Autorem i reżyserem sztuki Victoria. True Woman Show jest Wawrzyniec Kostrzewski, któremu udało się stworzyć obraz trzech zupełnie innych kobiet, które nie wpisują się w żaden z kanonów idealności.

Pod pozorem absurdalnego, futurystycznego show chcemy przyjrzeć się współczesnej kobiecie uwikłanej w sieci społecznych oczekiwań. Scenariusz powstał w oparciu o prawdziwe historie, a opowiada o bohaterkach, które szukają odpowiedzi na pytanie – jak sprostać wymaganiom, które wobec nich formułuje świat, okoliczności, mężczyźni, media, a wreszcie (a właściwie przede wszystkim) one same – mówi Kostrzewski.

Na premierze spektaklu pojawili się nie tylko odtwórcy głównych ról, ale także mnóstwo gości ze świata show-biznesu. Wśród nich byli: Katarzyna Ankudowicz, Sasha Strunin, Hanna Konarowska, Katarzyna Zanodwicz, Wojciech Wysocki, Jacek Kopczyński, Olga Sarzyńska, Bartosz Porczyk, Aleksandra Adamska, Krzysztof Czeczot,Arkadiusz Gołębiowski, Sylwia Nowak, Zygmunt Chajzer, Paulina Koziejowska. Anna Głogowska Ramona Rey, Joanna Osyda, Misheel Jargalsaikhan, Marta Kileczyk, Beata Ścibakówna, Marta Żmuda Trzebiatowska, Gabriela Muskała, Katarzyna Sienkiewicz, Sławomir Zapała, Malwina Wędzikowska, Marta Wierzbicka, Kamila Kamińska, Michał Meyer, Joanna Jędrzejczyk i Grażyna Wolszczak, która tego dnia pojawiła się w nowej fryzurze.

Zdjęcia z premiery zobaczycie w naszej galerii.


Katarzyna Ankudowicz - premiera spektaklu Victoria True Woman Show

Katarzyna Ankudowicz - premiera spektaklu Victoria True Woman Show

Sasha Strunin -premiera spektaklu Victoria True Woman Show

Sasha Strunin -premiera spektaklu Victoria True Woman Show

Edyta Olszówka -premiera spektaklu Victoria True Woman Show

Edyta Olszówka -premiera spektaklu Victoria True Woman Show

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×