Co za zmiana! Grażyna Wolszczak zachwyca fryzurą podczas premiery. Bardzo krótkie cięcie i nowy kolor odjęły jej lat

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak zdecydowała się na odświeżenie fryzury. Gwiazda na premierze zachwycała odmienionym wyglądem. Postawiła na jasny kolor i bardzo modne cięcie. Zobaczcie, jak świetnie wygląda. 

Grażyna Wolszczak od lat bryluje w show-biznesie. Aktorka o wszechstronnych umiejętnościach idealnie czuje się na deskach teatru, a także na małym i dużym ekranie. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość ról. Fanom dała się zapamiętać jako Judyta z filmu Ja wam pokażę, ale największą popularność przyniosły jej występy w serialu Na Wspólnej. W telenoweli stacji TVN od pierwszego odcinka wciela się w postać Barbary Brzozowskiej.

Aktorka aktywnie działa także jako działaczka społeczna. W 2014 roku założyła fundację Garnizon sztuki. Jej misja jest bardzo innowacyjna. Głównym zadaniem tego projektu jest bowiem tworzenie spektakli, które poruszają ważne tematy społeczne. Od zeszłego roku jest również właścicielką teatru. W jej życiu zawodowym dzieje się bardzo dużo. Ostatnio pojawiła się na premierze spektaklu, gdzie zachwyciła nową fryzurą.

Grażyna Wolszczak pokazała się w nowej fryzurze

Pomimo licznych zawodowych sukcesów ostatnie miesiące dla aktorki nie były najłatwiejsze. Na własnej skórze odczuła ona, czym jest zarażenie koronawirusem. Na szczęście szybko udało jej się dojść do zdrowia, ale długo zmagała się ze skutkami ubocznymi. Przez chorobę bardzo ucierpiały jej włosy, które zaczęły wypadać garściami. Gwiazda nie ukrywała, że było to dla niej przerażające doświadczenie.

Zwykle nie wpadam w panikę, kiedy wypadają mi włosy. Myślę sobie, że raz w roku, jak u psa, musi nastąpić wymiana starego owłosienia na nowe. Ale tym razem… Drugi raz w życiu, po ciąży pierwszy, wizja zaczesek, doczepów zajrzała w me przerażone oczy. Podobno u 25 proc. ozdrowieńców występuje łysienie telogenowe, które po 6-12 miesiącach ustępuje – cytuje wypowiedź aktorki Super Express.

Aby zapobiec temu procesowi, zdecydowała się nie tylko na specjalną suplementację, ale także serię różnych zabiegów wspomagających porost włosów. Na szczęście wszystko przyniosło pożądane efekty i obecnie nie ma już problemów z włosami. Można ją było zobaczyć w zupełnie nowej fryzurze podczas premiery spektaklu VICTORIA / True Woman Show wyprodukowanego przez Garnizon Sztuki.

Na ten wieczór wybrała czarną stylizację, która idealnie kontrastowała z metamorfozą na jej głowie. Gwiazda, która jeszcze do niedawna miała ciemniejsze włosy, zdecydowała się na bardzo jasny blond. Postawiła też na bardzo modne obecnie krótkie cięcie i grzywkę, którą tego wieczoru delikatnie zaczesała na boki. Trzeba przyznać, że wygląda zjawiskowo. Trudno uwierzyć, że w tym roku skończy 63 lata. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×