Gwiazdy na koncercie „Murem za polskim mundurem”: Górniak, Gabor, Oceana, In-Grid

Koncert - Murem za polskim mundurem

Koncert - Murem za polskim mundurem

Edyta Górniak, Viki Gabor, Rafał Brzozowski, Halina Frąckowiak... Gwiazdy na koncercie Murem za polskim mundurem. Zdjęcia.

Pod koniec listopad Jacek Kurski zapowiedział wielki koncert wsparcia dla obrońców polskich granic, granic Unii Europejskiej oraz wschodniej flanki NATO. 5 grudnia o godz. 18.00 Telewizja Polska wyemitowała koncert Murem za polskim mundurem.

Każdego dnia na polsko-białoruskiej granicy służbę pełni 15 tysięcy polskich żołnierzy. W rolę reporterki wcieliła się Ida Nowakowska, która odwiedziła stacjonujących tam żołnierzy i w wejściach na żywo relacjonowała ich sytuację, towarzyszył jej synek. W koncercie, który odbył się na terenie 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim, wzięły udział gwiazdy polskiej i europejskiej sceny muzycznej. Kto?

Gwiazdy na koncercie Murem za polskim mundurem

Głośno zapowiadany przez Jacka Kurskiego koncert Murem za Polskim Mundurem odbył się 5 grudnia w bazie wojskowej w Mińsku Mazowieckim pod Warszawą.

Telewizja Polska w jednej z baz Wojska Polskiego zorganizuje „wielki koncert poparcia dla obrońców polskich granic”. Wczoraj start TVP World, wkrótce koncert dla żołnierzy. Telewizja Polska #MuremZaPolskimMundurem Zapraszamy! – mówił jakiś czas temu prezes.

Tak jak obiecał prezes TVP, wystąpiły zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy. Na scenie zaprezentowali się: No Mercy, którego przebój Where do you go potrafi zanucić wielu Polaków, Loona z hitem Bailando, Oceana, Jenny Berggren, Lou Bega, Capitan Jack, Las Ketchup i Ingrid, która niedawno gościła w naszym kraju, Viki Gabor, Halina Frąckowiak, Rafał Brzozowski, Trubadurzy z Elwirą z zespołu Mejk, a także Edyta Górniak, która wykonała dwa utwory.

Najpierw zaśpiewała Czerwone maki na Monte Cassino, a następnie Dziwny jest ten świat. Jej występ wzbudził wiele emocji. Wystąpiła w dwóch kreacjach, najpierw pokazała się w czerwonej sukience z falbaną, a następnie przebrała się w zieloną z odkrytym ramieniem.

Koncert prowadzili dziennikarze Telewizji Polskiej: Agata Konarska i Michał Adamczyk. Zdjęcia w naszej galerii.


Edyta Górniak - Murem za polskim mundurem

Edyta Górniak - Murem za polskim mundurem

Edyta Górniak - Murem za polskim mundurem

Edyta Górniak - Murem za polskim mundurem

Jan Pietrzak - Murem za polskim mundurem

Jan Pietrzak - Murem za polskim mundurem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×