Ida Nowakowska pokazała twarz śpiącego synka. „Jak ja go kocham”. Max towarzyszył jej w pracy na polsko-białoruskiej granicy

Ida Nowakowska pokazała syna

Ida Nowakowska pokazała syna

Ida Nowakowska zabrała syna do bazy wojskowej na polsko-białoruskiej granicy. Pojechała tam w związku z koncertem Murem za polskim mundurem. Zdecydowała się pokazać twarz dziecka.

Koncert Murem za polskim mundurem był wyrazem solidarności z polskimi służbami mundurowymi strzegącymi granic Rzeczpospolitej Polskiej. W wydarzeniu wzięły udział gwiazdy polskiej estrady oraz znani i cenieni na całym świecie artyści.

Dla polskich służb mundurowych wystąpili: Edyta Górniak, Jan Pietrzak, Halina Frąckowiak, Viki Gabor, Rafał Brzozowski oraz Elwira Mejk z Trubadurami. Na scenie w Mińsku Mazowieckim widzowie zobaczyli również gwiazdy spoza Polski, zaśpiewali: Oceana, Loona, Las Ketchup, Jenny Berggren, Captain Jack, In-Grid, No Mercy oraz Lou Bega.

Koncert poprowadzili Agata Konarska i Michał Adamczyk. Transmisja koncertu rozpoczęła się o godzinie 18.00 na antenie TVP1. Specjalne zadanie otrzymała Ida Nowakowska. Do pracy zabrała ze sobą synka i pokazała jego twarz.

Ida Nowakowska pokazała twarz synka

Ida Nowakowska pierwszy raz pokazała się widzom, gdy pojawiła się na castingu pierwszej edycji programu You Can Dance, emitowanego wówczas przez stację TVN. Kilka lat później otrzymała propozycję dołączenia do jurorów. W 2018 roku związała się z TVP. Jest obecnie jedną z największych gwiazd stacji. Jest także prowadzącą Pytania na śniadanie oraz posiada swój autorski program Od niemowlaka do przedszkolaka.

W 2015 roku Nowakowska wzięła ślub z Jackiem Herndonem. Ich miłość kwitnie, a 7 maja powitali na świecie synka – Maxa. Ida nie potrafiła usiedzieć w domu i szybko wróciła do pracy. Maluch ma kilka miesięcy, a już gościł z mamą na wielu planach. Kiedy prezenterka pojechała na granice polsko-białoruską, żeby komentować dla TVP tamtejszą sytuację podczas koncertu Murem za polskim mundurem, jej dziecko także było przy niej.

Ida Nowakowska pokazała Maxa na Instastory, kiedy razem podróżowali do bazy wojskowej.

Jak ja go kocham – podpisała zdjęcie śpiącego malucha.

Synek gwiazdy w kurteczce w stylu militarnym słodko drzemał, podcza gdy jego mama spieszyła wypełniać obowiązki. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Ida Nowakowska pokazała syna

Ida Nowakowska pokazała syna

Ida Nowakowska pokazała syna

Ida Nowakowska pokazała syna

Ida Nowakowska pokazała syna

Ida Nowakowska pokazała syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×