NewsyDla Igi Lis polski "Vogue" to za mało! Tekst córki Kingi Rusin opublikował prestiżowy zagraniczny portal!

Dla Igi Lis polski "Vogue" to za mało! Tekst córki Kingi Rusin opublikował prestiżowy zagraniczny portal!

Iga Lis w Politico
Iga Lis w Politico
Tila Nowak

12.07.2019 15:50, aktual.: 12.07.2019 17:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Iga Lis mieszka na stałe w Londynie, gdzie studiuje historię i stosunki międzynarodowe na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Wielkiej Brytanii – London School of Economics. Właśnie dostała niesamowite wyróżnienie. Napisała piękną angielszczyzną artykuł o Brexicie dla portalu poruszającego trudne tematy polityczne. To wielki sukces córki Tomasza Lisa i Kingi Rusin.

Rodzice Igi od lat zajmują czołowe miejsca w rankingach dziennikarzy i cieszą się ogromną popularnością. Lis stawia właśnie swoje pierwsze kroki w świecie dziennikarstwa. Wybrała sobie dość trudny i drażliwy temat dla mieszkańców Wielkiej Brytanii – Brexit. Wielu mieszkańców Londynu mogłoby się zgodzić z jej słowami napisanymi dla prestiżowego europejskiego portalu Politico. 19-latka odniosła się w nim do kontrowersyjnej wypowiedzi byłego premiera Wielkiej Brytanii – Johna Majora na temat politycznych ruchów Theresy May.

Internauci od razu podłapali temat i zaczęli przeszukiwać zasoby sieci w poszukiwaniu artykułu napisanego przez utalentowaną Igę Lis. Nie zabrakło pochlebnych komentarzy i dumy, że młoda blondynka nie jest pustą lalą-celebrytką i dziewczyną znanego rapera Taco Hemingwaya, tylko ambitną i inteligentną obywatelką świata. W zeszłym roku zaczęła studia w jednej z najbardziej prestiżowych uczelni, a już dziś możemy zobaczyć efekty jej nauki nie tylko w polskim wydaniu Vogue'a, ale też na portalu Politico – znajdziecie go pod tym linkiem.

Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy dumni z jej postępów i życzymy dalszych sukcesów w karierze.

  • Tekst Igi Lis w portalu Politico
  • Iga Lis
  • Iga Lis wyskoczyła na kebaba
  • Iga Lis białe okulary
  • Kinga Rusin i Iga Lis na studniówce
  • Iga Lis - studniówka 2018. Jaka kreacja?
  • Iga Lis i Taco Hemingway w restauracji w Sopocie
[1/7] Tekst Igi Lis w portalu Politico
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także